fbpx
-5 C
Olsztyn
niedziela, 23 stycznia, 2022
reklama

Co czeka nas w najbliższy weekend? Najciekawsze wydarzenia w okolicy

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Najbliższy weekend przyniesie ze sobą wiele ciekawych wydarzeń, na które warto się wybrać. Wakacje dobiegają końca, dlatego szkoda przegapić jedne z ostatnich sierpniowych atrakcji w regionie.

Wszystkie zbliżające się wydarzenia na Warmii i Mazurach znaleźć można na naszej nowej stronie Wydarzenia TKO. Przejrzysty kalendarz umożliwi łatwiejsze znalezienie możliwości do wyjścia z domu.

Najbliższy weekend będzie dość ciekawy. Zarówno w Olsztynie, jak i okolicach odbędzie się kilka wydarzeń, na które warto zwrócić uwagę.

Piątek 20.08

reklama

1. Copernicus Open Festiwal Nauki i Sztuki – Olsztyn

reklama

To wydarzenie trwa już od czwartku aż do niedzieli. W trakcie festiwalu na uczestników czeka wiele atrakcji, które z pewnością zaskoczą i zachwycą nie jedną z obecnych tam osób. Miłośnicy nauki i sztuki z pewnością są tam mile widziani.

2. Dzień Baniek Mydlanych – 15:00, Działdowo

Na tym wydarzeniu najlepiej odnajdą się z pewnością dzieci. Dorośli również będą mogli zadowolić wzrok bańkami mydlanymi latającymi w powietrzu.

3. 5. Olsztyński Festiwal Piw Rzemieślniczych – 16:00, Olsztyn

Ten festiwal potrwa od piątku od godziny 16:00 aż do północy w sobotę. W piątek będzie miał miejsce koncert zespołu Sztywny Pal Azji, a w sobotę uczestników czeka jeszcze więcej występów. W międzyczasie pojawi się tam wiele innych atrakcji, wśród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

4. Olsztyński Festiwal Teatrów Ulicznych – Lęki i strachy – Olsztyn

Festiwal rozpocznie się w piątek o godzinie 17:30 Paradą Strachów, do której może dołączyć każdy, kto ma bujną wyobraźnię. Zakończy się dopiero w niedzielę, a w międzyczasie zaplanowano tam inne atrakcje. Miłośnicy teatrów ulicznych odnajdą się tam jak ryby w wodzie.

5. Wake Up – It’s Friday – 21:30, Olsztyn

Na tej imprezie szczególnie mile widziane są panie, które do godz. 23:00 mają wstęp zupełnie za darmo. To wydarzenie dedykowane jest osobom, które po tygodniu pracy chcą wyjść z domu i pobawić się przy akompaniamencie dobrej muzyki.

Czytaj też:  Kolejna tragedia na 10 piętrze w bloku przy ul. Żołnierskiej 11B. Znaleziono ciało na klatce schodowej

Sobota 21.08

1. Rzemiosła Dawna na Międzymurzu – Zamek Nidzica

To wydarzenie będzie trwało aż przez trzy kolejne weekendy. Będzie można zobaczyć tam dawne narzędzia i przedmioty, a także spędzić czas z rodziną w czasie przygotowanych gier zręcznościowych.

2. Rodzinna gra terenowa – 11:00, Olsztyn Podgrodzie

W grze mogą wziąć udział zespoły 2-4 osobowe. Mile widziani są nie tylko mieszkańcy Podgrodzia, ale wszyscy, którzy mają ochotę wziąć udział. Wydarzenie potrwa około 2-2,5 godziny.

3. II Gala Stand-Up – 19:00, Mrągowo

Na to wydarzenie zaproszeni są wszyscy fani stand-upu. Wystąpią tam jedne z najbardziej znanych w tej dziedzinie osób. Szykuje się wieczór pełen uśmiechu.

4. Charytatywny Turniej Golfowy – 9:00, Mazury Golf and Country Club w Naterkach

Wszyscy miłośnicy golfa oraz pomagania zaproszeni są na golfowy turniej charytatywny na rzecz Centrum Wad Twarzoczaszki i Kliniki Chirurgii Głowy i Szyi Dzieci i Młodzieży w zakresie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Niedziela 22.08.2021

1. Rodzinna gra terenowa – 11:00, Olsztyn Zatorze

W grze mogą wziąć udział zespoły 2-4 osobowe. Mile widziani są nie tylko mieszkańcy Zatorza, ale wszyscy, którzy mają ochotę wziąć udział. Wydarzenie potrwa około 2-2,5 godziny.

2. Holi Święto Kolorów – 15:00, Olsztyn

Wszyscy wielbiciele kolorów zaproszeni są w niedzielę do Parku Centralnego, aby w towarzystwie przyjaciół lub rodziny obsypywać się kolorowym proszkiem.

3. VI urodziny stand-upu w Sowie – Błażej Krajewski „Rzut za dwa” – 20:00, Olsztyn

W niedzielę w Galerii Sowa odbędzie się występ jednej z bardziej znanych gwiazd stand-upu. To bydgoski komik, który zasłynął z naśladowania głosów i wcielania się w barwne postaci popkultury.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama