fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 24 października, 2021
reklama

Z jeziora wyłowiono ciało mężczyzny z ranami kłutymi

reklama

Z jeziora nieopodal Olsztynka wyłowiono ciało 37-latka. Jak ustalono nieoficjalnie, z pochodzenia jest Niemcem. Na jego szyi znaleziono rany kłute.

Dziennikarz RMF FM, Piotr Bułakowski, jako pierwszy poinformował o wyłowieniu ciała 37-latka z wody:

– Ciało 37-letniego Niemca z ranami kłutymi szyi wyłowiono z jeziora w miejscowości Kurki koło Olsztynka w warminsko-mazurskiem. Na miejscu pracują policyjni technicy i prokurator – czytamy w jego wpisie na Twitterze.

reklama

Jak ustalono, około godz. 8 rano na jeziorze Świętym, wędkarz zauważył dryfujące ciało. Informacje potwierdza Komenda Miejska Policji w Olsztynie:

– Dziś o godzinie 7:40 otrzymaliśmy inf. od wędkarza, że na jeziorze Świętym w pobliżu m. Kurki, mężczyzna zauważył dryfujące na tafli jeziora ciało człowieka bez oznak życia. Świadek powiadomił służby ratunkowe. Ciało mężczyzny przy wykorzystaniu łodzi motorowej zostało wydobyte na brzeg przez strażaków. Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą wraz z technikiem kryminalistyki. Czynności na miejscu zdarzenia nadzoruje osobiście prokurator. Po przeprowadzonych oględzinach potwierdzono tożsamość mężczyzny, którym okazał się 37-letni mężczyzna. Ciało 37-latka zostanie zabezpieczone do badań sekcyjnych. Policyjni śledczy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia – poinformował oficer prasowy.

reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze