15 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Nie upewniła się. Wpadła w poślizg. Uderzyła w bariery. Trzy osoby w szpitalu

WiadomościNie upewniła się. Wpadła w poślizg. Uderzyła w bariery. Trzy osoby w...

W niedzielę wieczorem na DK 16, między Biskupcem a Olsztynem doszło do zderzenia czterech samochodów. Skutkiem wypadku trzy osoby trafiły do szpitala. Informacje na temat zdarzenia podał oficer prasowy olsztyńskiej policji – Rafał Prokopczyk.

reklama

Prokopczyk wyjaśnił, że sprawczynią wypadku była 34-letnia kobieta, która kierując swoim golfem w stronę Olsztyna na linii ciągłej wyprzedzała kilka samochodów. W związku z tym, że z przeciwnej strony nadjeżdżały pojazdy, kobieta usiłowała zjechać na swój pas ruchu, jednak zderzyła się z samochodem marki Skoda. Zderzenie było na tyle mocne, że golf wpadł w poślizg i z przeciwnego pasa ruchu uderzył w barierki.

W wyniku tego zdarzenia, honda uderzyła w golfa, natomiast kolejnym pojazdem jadącym za nimi było Volvo.

reklama

Policja ustaliła, że wszyscy kierowcy uczestniczący w wypadku byli trzeźwi. Sprawczyni wydarzenia straciła swoje prawo jazdy. Szpitala potrzebowały trzy osoby – podróżujące, jak się okazało, golfem.

Po wypadku, droga DK 16 między Biskupcem a Olsztynem była zablokowana. Kierowcy zostali skierowani na objazdy. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jagódka
8 sierpnia 2021 22:21

Jak zwykle jadą jeden drugiemu na “ogonie” i nie mają szans na wyhamowanie. Kiedy w końcu nasi kierowcy nauczą się zostawiać odstępy pomiędzy jadącymi autami?

Rafał
9 sierpnia 2021 23:29

Więc teraz tak. Posiadam nagranie, kobieta usiłując się schować wpadła w poślizg, po czym kontrując straciła panowanie nad autem i obróciła się wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu zachaczajac SKODĘ JADACA W STRONE VISKUPCA PO CZYM UDERZYLA Z DUZA PREDKOSCIA W HONDĘ. dodam że skoda i honda już stały połowa szerokości na pasie awaryjnym. Mało tego, w honde uderzyło volvo jadące z tyłu którego kierowca nie dostosował odpowiedniej odległości. Piszcie prawdę!

Polecane