1 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zginął kierowca osobówki. Mercedes zderzył się ze śmieciarką

WiadomościZginął kierowca osobówki. Mercedes zderzył się ze śmieciarką

W miejscowości Wielki Leck (woj. warmińsko-mazurskie) 35-letni kierowca osobowego mercedesa wpadł w poślizg i zderzył ze śmieciarką – zginął na miejscu, a pasażerka auta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Z powodu ciągłych opadów deszczu w woj. warmińsko-mazurskim panują trudne warunki drogowe.

reklama

Oficer prasowa policji w Działdowie powiedziała, że osobowy mercedes wpadł w poślizg i bokiem uderzył w jadącą z przeciwka śmieciarkę. 35-letni kierowca auta osobowego zginął na miejscu, a jadąca z nim pasażerka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Droga wojewódzka 544 jest zablokowana, policjanci kierują samochody na objazdy.

W piątek w warmińsko-mazurskim wciąż pada deszcz – drogi są śliskie, miejscami na jezdniach są ogromne kałuże. Z powodu trudnych warunków pogodowych w regionie doszło do kilku kolizji, m.in. w Dorotowie między Olsztynem, a Olsztynkiem auto uderzyło w bariery przy drodze, w Sorkwitach (dk 16) auto osobowe wjechało do rowu, a w Pieckach (dk 59) zderzyły się trzy auta osobowe.

Zamknięta DK 16. Po wypadku wyciągany tir z rowu
reklama

Według prognoz, deszcz będzie padał do sobotniego poranka.

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

Starsze małżeństwo musi się wyprowadzić z domu w który wjechał tir