fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 29 stycznia, 2022
reklama

Zginął kierowca osobówki. Mercedes zderzył się ze śmieciarką

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

W miejscowości Wielki Leck (woj. warmińsko-mazurskie) 35-letni kierowca osobowego mercedesa wpadł w poślizg i zderzył ze śmieciarką – zginął na miejscu, a pasażerka auta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Z powodu ciągłych opadów deszczu w woj. warmińsko-mazurskim panują trudne warunki drogowe.

Oficer prasowa policji w Działdowie powiedziała, że osobowy mercedes wpadł w poślizg i bokiem uderzył w jadącą z przeciwka śmieciarkę. 35-letni kierowca auta osobowego zginął na miejscu, a jadąca z nim pasażerka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Droga wojewódzka 544 jest zablokowana, policjanci kierują samochody na objazdy.

W piątek w warmińsko-mazurskim wciąż pada deszcz – drogi są śliskie, miejscami na jezdniach są ogromne kałuże. Z powodu trudnych warunków pogodowych w regionie doszło do kilku kolizji, m.in. w Dorotowie między Olsztynem, a Olsztynkiem auto uderzyło w bariery przy drodze, w Sorkwitach (dk 16) auto osobowe wjechało do rowu, a w Pieckach (dk 59) zderzyły się trzy auta osobowe.

Czytaj też:  Rolnik z Agrounii uniewinniony od zarzutu zniesławienia parlamentarzystów PiS
reklama

Według prognoz, deszcz będzie padał do sobotniego poranka.

źródło: PAP

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama