reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Potrącił pieszego i rozbił się na zaparkowanych samochodach

WiadomościPotrącił pieszego i rozbił się na zaparkowanych samochodach

Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego kierującego daewoo matizem, który wyjeżdżając z parkingu potrącił pieszego i uszkodził cztery zaparkowane samochody. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty.

reklama

W niedzielę ok godz. 3:00 w nocy oficer dyżurny nowomiejskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało że na parkingu w miejscowości Gwiździny doszło do potracenia pieszego. Na miejsce pojechali policjanci, którzy ustalili, że kierujący daewoo matiz wyjeżdżając z parkingu z dużym impetem stracił panowanie nad pojazdem i potrącił znajdującego się na parkingu pieszego, a następnie uderzył w samochód marki Hyundai, dalej kontynuując jazdę uderzył w audi przesuwając go na opla astrę i ostatecznie zakończył jazdę uderzając w samochód marki BMW. Sprawca zdarzenia został ujęty na miejscu przez ochroniarza. Potrąconemu mężczyźnie pomocy udzieliła załoga karetki pogotowia. Poszkodowany trafił do szpitala na obserwację.

Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Mieszkaniec powiatu brodnickiego nie posiada także prawa jazdy. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Nie uniknie także odpowiedzialności ja jazdę bez uprawnień i popełnione wykroczenia.

reklama

Źródło: KPP Nowe Miasto Lubawskie

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×