fbpx
5 C
Olsztyn
sobota, 8 maja, 2021
reklama

Chciał wejść do sklepu przy pomocy kamienia. Nagranie z monitoringu

reklama

Policjanci zatrzymali 25-letniego ełczanina, który kamieniem zniszczył szybę w sklepie monopolowym. Mężczyzna w chwili zdarzenia był nietrzeźwy-miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenia mienia, którego wartość została oszacowana na 1.000 złotych.

Policjanci przed 3:00 w nocy otrzymali zgłoszenie o hałasach dochodzących spod sklepu monopolowego w Ełku. Z informacji osoby zawiadamiającej wynikało, że jakiś mężczyzna rzuca kamieniami. Gdy policjanci pojechali na wskazane miejsce zauważyli zniszczoną szybę w sklepie. Chwilę później, niedaleko sklepu zatrzymali agresywnego mężczyznę, który dokonał tego zniszczenia. 25-latek był pijany, badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze ustalili, że kilkukrotnie uderzał on kamieniem w szybę witrynową powodując na niej wgniecenia i „pajączki”. Spadające fragmenty szkła uszkodziły także towar, który ułożony był w sklepie bezpośrednio za szybą.

Policjanci powiadomili właściciela sklepu o zdarzeniu i przyjęli zawiadomienie. Straty zostały oszacowane na 1.000 złotych. 25-latek po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i nie potrafił wyjaśnić, dlaczego to zrobił. Winę zrzucał na silne działanie alkoholu. 25-letni ełczanin wcześniej był już karany za podobne przestępstwa, dlatego teraz odpowie w warunkach tzw. recydywy. Może mu grozić kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dawid

Wgniecenia na szybie?? A to bardzo ciekawa historia…