fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 sierpnia, 2021

Na Campusie Przyszłości w Olsztynie pojawią się wielkie gwiazdy polskiej muzyki

reklama
reklama
Wyślij przez

Już na przełomie sierpnia i września w Olsztynie wystąpią popularni polscy artyści. Pojawi się tu Brodka, Natalia Przybysz, Organek i Krzysztof Zalewski.

– Po ciekawych spotkaniach, warsztatach i dyskusjach o ważnych sprawach, w tym o kulturze, czas na wieczorne koncerty! W Kortowie wystąpi dla Was grupa czołowych polskich artystek i artystów. 30 i 31.08 zagrają: Brodka, Natalia Przybysz, Organek i Zalewski. Do zobaczenia pod sceną! – prezydent Warszawy i lider Ruchu Wspólna Polska Rafał Trzaskowski na Twitterze.

Campus Polska Przyszłości to tygodniowe wydarzenie, które odbędzie się na przełomie sierpnia i września na terenie Kortowa, miasteczka akademickiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Młodzi ludzie, którzy wezmą w nim udział, mają dyskutować o najważniejszych sprawach dla swego pokolenia, w tym polityce klimatycznej czy edukacji. Zaplanowano także spotkania z ludźmi sportu, kultury, nauki.

reklama

Impreza jest organizowana przez Ruch Wspólna Polska Rafała Trzaskowskiego. Nie wykluczone, że weźmie w nim też udział lider PO Donald Tusk.

Źródło: PAP

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
reklama

Popularne filmiki z Olsztyna i regionu

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

10 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
Niezalogowany użytkownik musi zaakceptować poniższe warunki
10 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze