fbpx
0.3 C
Olsztyn
poniedziałek, 29 listopada, 2021
reklama

Na Campusie Przyszłości w Olsztynie pojawią się wielkie gwiazdy polskiej muzyki

reklama

Już na przełomie sierpnia i września w Olsztynie wystąpią popularni polscy artyści. Pojawi się tu Brodka, Natalia Przybysz, Organek i Krzysztof Zalewski.

– Po ciekawych spotkaniach, warsztatach i dyskusjach o ważnych sprawach, w tym o kulturze, czas na wieczorne koncerty! W Kortowie wystąpi dla Was grupa czołowych polskich artystek i artystów. 30 i 31.08 zagrają: Brodka, Natalia Przybysz, Organek i Zalewski. Do zobaczenia pod sceną! – prezydent Warszawy i lider Ruchu Wspólna Polska Rafał Trzaskowski na Twitterze.

Campus Polska Przyszłości to tygodniowe wydarzenie, które odbędzie się na przełomie sierpnia i września na terenie Kortowa, miasteczka akademickiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Młodzi ludzie, którzy wezmą w nim udział, mają dyskutować o najważniejszych sprawach dla swego pokolenia, w tym polityce klimatycznej czy edukacji. Zaplanowano także spotkania z ludźmi sportu, kultury, nauki.

Czytaj też:  Warmińsko-mazurskie. Akcja "Znicz": trzy wypadki drogowe, 62 kolizje, 11 pijanych kierowców
reklama

Impreza jest organizowana przez Ruch Wspólna Polska Rafała Trzaskowskiego. Nie wykluczone, że weźmie w nim też udział lider PO Donald Tusk.

Źródło: PAP

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

10 KOMENTARZY

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama