fbpx
5 C
Olsztyn
sobota, 8 maja, 2021
reklama

Udane testy żurawia do podnoszenia wykolejonych tramwajów

reklama

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zakupiło nowy sprzęt do obsługi tramwajów. Pod koniec minionego tygodnia do stolicy Warmii i Mazur dojechał żuraw do wkolejania wagonów o udźwigu ponad 100 ton – olsztyńskie Tramino mają masę 44 ton.

Ostatnim ze specjalistycznych pojazdów, który już niedługo zostanie dostarczony do naszego miasta, będzie maszyna do naprawy trakcji elektrycznej.

Tymczasem MPK udostępniło kilka zdjęć z udanych testów żurawia do podnoszenia i wkolejania tramwajów.

reklama

zuraw mpk tramwaj 3zuraw mpk tramwaj

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Laik

Co zabrednie jakie 100 ton udzwigu. Dla porownania Wroclawski zuraw ma udzwig 40ton na wysiegu 5m Olsztyński zuraw jest jak Adam Małysz przy Pudzianie