27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Znamy pierwszą gwiazdę przyszłorocznej Kortowiady!

OlsztynZnamy pierwszą gwiazdę przyszłorocznej Kortowiady!

Jeden z najpopularniejszych polskich raperów wystąpi w maju na Górce Kortowskiej. Poznajcie pierwszą gwiazdę Kortowiady 2015!

reklama

Organizatorzy Kortowiady – najlepszych juwenaliów w Polsce, postanowili sprawić prezent wszystkim studentom, mieszkańcom Olsztyna oraz fanom imprezy. Z okazji świąt Bożego Narodzenia przedstawiają pierwszego artystę, który w maju 2015 roku wystąpi na słynnej Górce Kortowskiej. Będzie nim łódzki raper – O.S.T.R., jeden z bardziej utytułowanych przedstawicieli polskiego rapu. Laureat wielu prestiżowych nagród przemysłu fonograficznego.

Rada Uczelnia Samorządu Studenckiego UWM od początku roku akademickiego, nie pozwala zapomnieć o najważniejszym wydarzeniu kulturalnym, które odbywa się co roku w kampusie akademickim. Na początku listopada Kortowiada zwyciężyła z plebiscycie PROJUVENES, który to zorganizowany został przez Parlament Studentów RP, w kategorii Juwenalia. W kolejnych tygodniach, publiczność została poinformowana o terminie Kortowiady 2015. Zaś już teraz Samorząd rozpoczął odkrywanie artystów, których publiczność będzie mogła zobaczyć w trakcie największego święta żaków, które już w dniach 13-17 maja 2015 roku.

reklama

W najbliższych dniach, możecie Państwo spodziewać się kolejnych, cyklicznych informacji o Kortowiadzie.

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
mindfuck
27 grudnia 2014 16:28

Słonia.. ? Przy tym się można bawić na evencie typu “kortowiada”? Serio?

jaja
27 grudnia 2014 01:47

jeszcze dajcie tylko słońa ablo kogoś z Dill records i będzie piękna kortowiada. Pozdrawiam

Polecane