1.1 C
Olsztyn
poniedziałek, 28 kwietnia, 2025
reklama

Terroryzował matkę i prawie 100-letnią babcię. Odpowie przed sądem

MrągowoTerroryzował matkę i prawie 100-letnią babcię. Odpowie przed sądem
Google News Obserwuj nas w Google

Policjanci zatrzymali 40–letniego mieszkańca gminy Mrągowo, który od ponad pół roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. Sąd przychylił się do wniosku policjantów o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztowania.

Bogdan S. od kwietnia tego roku znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją rodziną. Mężczyzna, niejednokrotnie będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury domowe, podczas których znęcał się nad swoją 62–letnią matką oraz 94–letnia babką: szarpał je, wyganiał z domu, niszczył wyposażenie mieszkania oraz groził pozbawieniem życia.

Mrągowscy policjanci zatrzymali awanturnika i przedstawili mu zarzuty. Do wniosku o tymczasowe aresztowanie 40–latka przychylił się sąd, w wyniku czego najbliższe trzy miesiące Bogdan S. spędzi za kratkami. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

JC

Zostaw opinię pod artykułem
reklama
Popularne wideo z regionu

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Google News Obserwuj nas w Google

1 KOMENTARZ

Włącz powiadomienia e-mail
Wyślij maila o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
jan nowak
21 grudnia 2014 05:28

ebany terrorysta

Polecane