fbpx
18 C
Olsztyn
niedziela, 24 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Oskarżony o molestowanie pasierbicy stanie przed sądem

OlsztynOskarżony o molestowanie pasierbicy stanie przed sądem

Prokuratura Rejonowa w Piszu skierowała do Sądu Okręgowego w Olsztynie akt oskarżenia przeciwko Kamilowi P., zatrzymanego w czerwcu pod zarzutem molestowania seksualnego swojej pasierbicy.

reklama

Jak czytamy w oświadczeniu prokuratury: – Najpoważniejszy z zarzutów, jaki został postawiony oskarżonemu, to wielokrotne wykorzystywanie seksualne małoletniej pasierbicy, którego dopuszczał się, jak wynika z zebranych dowodów, przy użyciu przemocy fizycznej i psychicznej w okresie od 2011 r. (dziewczynka miała wtedy 12 lat) do 11 czerwca 2014 r. 

Kamil P. został zatrzymany 12 czerwca tego roku, a na następnie aresztowany na wniosek prokuratury. Mimo że był kilkakrotnie przesłuchiwany w charakterze podejrzanego, nie przyznał się do winy. Z powodu wątpliwości co do jego poczytalności w chwili popełnienia przestępstwa, zlecono biegłym badania o charakterze psychiatryczne, które jednak wykluczyły wszelkie przeszkody, jakie uniemożliwiłyby wszczęcie przeciwko niemu postępowania karnego. Oskarżonemu, który przebywa teraz w areszcie, grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 15 lat.

reklama
25-latek skazany na trzy miesiące aresztu za przemoc wobec matki

JC

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Poszukiwany sprawca kolizji drogowej sam zgłosił się na policję
Oszuści w sieci: jak uniknąć wirtualnych pułapek inwestycyjnych?