fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Skok na miasto czy wyskoczyć na miasto?

OlsztynSkok na miasto czy wyskoczyć na miasto?

Mało kto ma możliwość oglądać stolicę Warmii i Mazur z tej perspektywy. To się dopiero nazywa wyskoczyć na miasto…

reklama

Może niewielu miało okazję oglądać Olsztyn z „góry”, bo tylko nieliczna grupa ludzi ma odwagę, by skakać ze spadochronem z kilku tysięcy metrów nad ziemią z samolotu.

No jakby nie patrzeć – jest to wyzwanie. Dla tych co by chcieli, ale z jakichś powodów nie mogą oglądać stolicy Warmii i Mazur z lotu ptaka zamieszczamy filmiki z Vimeo użytkownika ik_sky.

reklama


First Olsztyn wingsuit ride 2014 ik camera from ik_sky on Vimeo.

zym

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?