fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Uwaga kierowcy – zmiana ruchu na ul. Tuwima i Iwaszkiewicza

OlsztynUwaga kierowcy - zmiana ruchu na ul. Tuwima i Iwaszkiewicza

Uwaga kierowcy. W czwartek 23 października nastąpi zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Tuwima i Iwaszkiewicza. Skręt z ul. Tuwima w ul. Iwaszkiewicza będzie możliwy, ale ruch będzie odbywał się dwukierunkowo na jednej jezdni.

reklama

Całkowite zamknięcie przejazdu pomiędzy ulicą Tuwima a ul. Iwaszkiewicza nastąpi w piątek 24 października po porannym szczycie komunikacyjnym około godz. 9:00.
W związku z tym wszystkie osoby które będą chciały wjechać lub wyjechać z ulicy Iwaszkiewicza muszą skorzystać z wlotu od ul. Obrońców Tobruku.

Komunikacja miejska:
Autobusy linii nr 28 będą kursowały na trasie Dworzec Główny – Iwaszkiewicza Szkoła.
Pasażerowie, którzy będą chcieli dojechać do lub z Brzezin będą musieli przesiąść się do linii Z28. To linia dowozowa, która będzie kursowała na trasie:
•    Uniwersytet Basen – Wawrzyczka – Brzeziny
•    Brzeziny – Wawrzyczka – Pozorty – Uniwersytet Basen
Linia dowozowa Z28 będzie kursowała z taką samą częstotliwością jak linia 28. Na przesiadkę pomiędzy liniami pasażerowie będą mieli około 8 minut.
W niedzielę – tak jak dotychczas linią 28 – będzie można dojechać do Kościoła w Kortowie.

reklama
Barierki znów oszpecą Olsztyn? Pod Wysoką Bramą tramwaj będzie odgrodzony

Ważne: całą trasę będzie można przejechać na 1 bilecie!

Utrudnienia potrwają kilka dni. Zamknięcie skrzyżowania związane jest z budową linii tramwajowej w ramach projektu „Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego w Olsztynie”.

reklama

tuwima zmiana ruchu

red

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
„Trójka” wraca na Kortowo
Czy estakada rozwiąże problemy komunikacyjne Olsztyna?
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji