fbpx
20 C
Olsztyn
czwartek, 21 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

„Wspólnie zmienimy Olsztyn” – Anna Wasilewska rozpoczęła kampanię

Olsztyn„Wspólnie zmienimy Olsztyn” - Anna Wasilewska rozpoczęła kampanię

Platforma Obywatelska zaprezentowała kandydatów, którzy będą starować z jej list w nadchodzących wyborach samorządowych. 

reklama

W czwartek w Hotelu Warmińskim odbyła się konwencja olsztyńskiej Platformy Obywatelskiej. W trakcie spotkania wystąpiła Anna Wasilewska, która jest kandydatką na stanowisko prezydenta Olsztyna.

Konwencję otworzył Jan Tandyrak, który przywitał gości – wśród których byli posłowie Platformy: Beata Bublewicz, Janusz Cichoń i Miron Sycz. Następnie przed zebranymi osobami pojawił się marszałek Jacek Protas i zapowiedział Annę Wasilewską.

reklama

– Rekomendujemy doświadczoną w samorządzie osobę – Annę Wasilewską. Przez lata dała się poznać jako dobry samorządowiec, jako wiceprezydent i wicemarszałek – mówił polityk PO – Moim zdaniem Anna Wasilewska jest najlepszym kandydatem na prezydenta.

Anna Wasilewska w trakcie przemówienia nie kryła zdenerwowania i parokrotnie “zacinała się”, na co sala reagowała oklaskami, które miały wesprzeć kandydatkę PO.

reklama
Premier Mateusz Morawiecki spotka się z mieszkańcami Ełku

– To, że jestem kobietą nie daje mi żadnej przewagi wyborach, ale daje mi wiarę i siłę. Olsztyn to miasto, które kocham i chcę dla niego pracować. Nasze miasto to nie tylko plac budowy nowych galerii handlowych i dróg – mówiła Anna Wasilewska.

Poznaliśmy również wszystkich kandydatów na radnych, którzy będą startować z listy Platformy Obywatelskiej.

KM

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paweł Pluszka
17 października 2014 11:31

Uwaga Uwaga. Pani Anna blokuje swojego fejsa. Zamiast odpowiadać, woli zbalokować użytkownikowi mozliwość komunikacji. PO ma nas gdzieś!

Polecane
Ogłoszenia
Ale wpadka? Janusz Cieszyński z PiS został zapytany, jaka rzeka płynie przez Olsztyn
Marcin Kotowski: nowa twarz z Olsztyna chce skruszyć polityczny beton