fbpx
16 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Marcin Adamczyk kandydatem PSL na prezydenta Olsztyna

OlsztynMarcin Adamczyk kandydatem PSL na prezydenta Olsztyna

Marcin Adamczyk, wykładowca Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, to kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego na prezydenta Olsztyna.

reklama

W weekend Polskie Stronnictwo Ludowe zaprezentowało swoich kandydatów w nadchodzących wyborach samorządowych. Najpierw w sobotę (04.10.) w Hotelu Warmińskim zaprezentowano listy do wyborów do sejmiku wojewódzkiego. W okręgu wyborczym nr 1 listę będzie otwierać wiceminister skarbu i obecna radna sejmiku Urszula Pasławska. W okręgu nr 2 listę PSL będzie otwierał wicemarszałek województwa Gustaw Marek Brzezin. Liderem okręgu nr 3 będzie obecny radny sejmiku Jan Bobek. W okręgu nr 4  jedynką będzie Ryszard Kawczyński. Liderem na liście PSL w okręgu wyborczym nr 5 będzie Sylwia Jaskólska.

W niedzielę (05.10.) poznaliśmy natomiast kandydatów do rady miasta i kandydata na prezydenta Olsztyna. Konferencja, podczas której zaprezentowano listę i hasło, które ma poprowadzić ludowców do wygranej, odbyła się na Stadionie Leśnym. Olsztyński PSL postawił na młodość. Wśród kandydatów dominują ludzie młodzi, ale oczywiście nie są pozbawienia doświadczenia. Kandydatem PSL na prezydenta Olsztyna został doktor prawa Marcin Adamczyk. Sporym zaskoczeniem był polityczny transfer działaczy Twojego Ruchu, których aż szóstka dołączyła do list PSL

reklama

KM

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Karin
6 października 2014 14:17

Dobry kandydat i widzę młode i nowe twarze. Może namieszać w Olsztynie

gera
6 października 2014 12:41

W końcu jakiś nowy, ciekawy kandydat, a nie te same zgrane twarze. Czekam na program. JEśli będzie ciekawy, to ma mój głos.

Polecane
Ogłoszenia