fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Poważna kolizja na ul. Sielskiej – wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle

OlsztynPoważna kolizja na ul. Sielskiej - wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle

Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyło się zdarzenie drogowe, którego sprawca wjechał na skrzyżowanie przy nadawanym sygnale czerwonym. Zignorowanie sygnalizacji świetlnej doprowadziło do  zderzenia z osobowym vw. Kolizja drogowa spowodowała znaczne utrudnienia w ruchu.

reklama

Wczoraj kilka minut po godzinie 14:00 na skrzyżowaniu ulic Schumana-Sielska doszło do kolizji drogowej. Według ustaleń policjantów kierujący pojazdem mitsubishi zignorował sygnalizację świetlną i wjechał na skrzyżowanie przy nadawanym sygnale czerwonym, w wyniku czego uderzył w prawidłowo jadący pojazd osobowy vw. Pasażerka z auta sprawcy trafiła do szpitala na badania; po kilku godzinach okazało się, że nie doznała poważniejszych obrażeń. Zdarzenie drogowe w godzinach szczytu spowodowało utrudnienia w ruchu. Na miejscu kolizji pracowali policjanci, którzy regulowali ruchem. Wobec zaistniałych okoliczności policjanci zatrzymali 56-letniemu mieszkańcowi Olsztyna prawo jazdy. Teraz sprawą mężczyzny, który rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego zajmie się sąd. Zdarzenie zarejestrowały kamery systemu monitoringu  ITS.

Niebezpieczny incydent na jeziorze Ukiel. 57-latek motorówką wpłynął na brzeg

red

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Olsztynianin
30 września 2014 20:49

Nic innego nie robią, tylko zabierają prawa jazdy. Szkoda, że jak sami nagminnie łamią przepisy i powodują wypadki, to im nawet nikt mandatu nie wypisze. Policyjne śmiecie!

Polecane
Ogłoszenia
Niebezpieczny incydent na jeziorze Ukiel. 57-latek motorówką wpłynął na brzeg
Tragiczny koniec wakacji. Śmiertelny wypadek na drodze