25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Pili piwo, a butelki wyrzucali przez okno. Finał? Izba wytrzeźwień

OlsztynPili piwo, a butelki wyrzucali przez okno. Finał? Izba wytrzeźwień

Policjanci z olsztyńskiej komendy interweniowali wobec grupy osób, której uczestnicy podczas libacji alkoholowej, wyrzucali przez okno szklane butelki. W związku  z tym, że wszyscy imprezowicze byli kompletnie pijani, zostali oni przewiezieni do izby wytrzeźwień.

reklama

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie 28 września kilka minut przed godziną 19 interweniowali na ulicy Grunwaldzkiej. Z relacji świadków wynikało, że w jednym z mieszkań odbywa się libacja alkoholowa,
podczas której uczestnicy głośno się zachowują i wyrzucają na chodnik szklane butelki po piwie. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali biesiadujących dwóch mężczyzn i kobietę, którzy głośno słuchali muzyki i używali słów wulgarnych. Cała trójka przyznała, że wyrzucała butelki. W związku z tym, że biesiadnicy znajdowali się pod znacznym wpływem alkoholu, zostali przewiezieni  do  izby wytrzeźwień. Wobec sprawców wykroczenia został skierowany wniosek do  sądu. Za powyższe  kodeks wykroczeń przewiduje karę aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

rak

reklama

 

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane