3 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 lutego, 2024
reklama

Marcin Możdżonek odebrał gratulacje od Prezydenta Olsztyna

OlsztynMarcin Możdżonek odebrał gratulacje od Prezydenta Olsztyna

Złoty medalista tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce siatkowej i olsztynianin z pochodzenia, Marcin Możdżonek, odwiedził swoje rodzinne miasto i odebrał w środę (24.09) oficjalne gratulacje w Urzędzie Miasta.

reklama

Piotr Grzymowicz, Prezydent Olsztyna, dr hab. Mirosław Gornowicz, prof. UWM i prorektor oraz Alicja Patalon, dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta przywitali w Ratuszu naszego złotego medalistę w piłce siatkowej, Marcina Możdżonka. Dziękując za sportowe emocje, Piotr Grzymowicz wręczył siatkarzowi pamiątkową statuetkę patrona Olsztyna: – Jest pan z Olsztyna i jest pan również wychowankiem AZS-u, a olsztynianie kochają siatkówkę. Gratuluję w imieniu samorządu i życzę wielu sukcesów.

Marcin Możdżonek podzielił się swoimi wrażeniami z Mistrzostw, opiniami na temat reprezentacji narodowych oraz nadziejami związanymi z rozpoczynającym się sezonem ligowym. Na pytanie o wstępne deklaracje dotyczące powrotu do Olsztyna nie tylko w charakterze mieszkańca, ale również sportowca, odpowiedział: – Wróżką nie jestem, ale można mnie trzymać za słowo.

reklama

Przyłączamy się do gratulacji i liczymy na spełnienie obietnicy.
JC

 

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia