fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Piknik Lotniczy w Gryźlinach z nominacją do „Lotniczych Orłów” – koniec głosowania w niedzielę!

OlsztynPiknik Lotniczy w Gryźlinach z nominacją do „Lotniczych Orłów” - koniec głosowania...

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach ma szansę na prestiżową nagrodę portalu lotniczapolska.pl! Podniebne wydarzenie została nominowane w kategorii Lotnicza Impreza Roku. Głosowanie w plebiscycie „Lotnicze Orły” kończy się w niedzielę 27 kwietnia. Oddajmy swoje głosy!

reklama

Plebiscyt „Lotnicze Orły” jest organizowany już po raz czwarty przez branżowy portal lotniczapolska.pl. Jak co roku, także i tym razem, nagroda będzie przyznawana w 13 głównych kategoriach m.in. Aeroklub Roku, Linia Lotnicza Roku, czy Polski Port Lotniczy Roku. Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach zdobył nominacje i ma szansę na nagrodę w kategorii Lotnicza Impreza Roku za szóstą edycje wydarzenia w 2013 roku.

Od piątku 4 kwietnia trwa Internauci mogli głosować na najlepszych nominowanych w poszczególnych kategoriach. Głosowanie internetowe potrwa do 27 kwietnia 2014 roku.

reklama

Oprócz głosów internautów pod uwagę będą brane także głosy Komisji Plebiscytu. Zwycięzców Plebiscytu poznamy 1 maja 2014 r po zsumowaniu wszystkich głosów.

W uzasadnieniu nominacji RPL w Gryźlinach możemy przeczytać, że w czasie VI edycji Rodzinnego Pikniku Lotniczego w 2013 roku mogli podziwiać w powietrzu m.in. najlepszą pilotkę akrobacyjną świata Swietlanę Kapaninę z Rosji (po raz pierwszy w Polsce!), mistrza świata Jurgisa Kairysa, najlepszego w Polsce Artura Kielaka, śmigłowcową kadrę Polski, samoloty historyczne, czy śmigłowce Marynarki Wojennej. Co jest godne podkreślenia impreza odbywa się na jedynym samorządowym lądowisku w Polsce (pięknie położonym i kameralnym dawnym poniemieckim lotnisku w Gryźlinach), a jego głównym organizatorem jest Powiat Olsztyński, czyli jednostka samorządowa, niezwiązana bezpośrednio z lotnictwem. Dzięki zaangażowaniu pracowników Starostwa Powiatowego oraz pasjonatów i miłośników lotnictwa, co roku mieszkańcy Warmii i turyści mogą liczyć na uczestniczenie w profesjonalnym wydarzeniu lotniczym!

reklama

Głosowanie TUTAJ

red

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama