fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 2 grudnia, 2023
reklama
reklama

Piknik Lotniczy w Gryźlinach z nominacją do „Lotniczych Orłów” – koniec głosowania w niedzielę!

OlsztynPiknik Lotniczy w Gryźlinach z nominacją do „Lotniczych Orłów” - koniec głosowania...

Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach ma szansę na prestiżową nagrodę portalu lotniczapolska.pl! Podniebne wydarzenie została nominowane w kategorii Lotnicza Impreza Roku. Głosowanie w plebiscycie „Lotnicze Orły” kończy się w niedzielę 27 kwietnia. Oddajmy swoje głosy!

reklama

Plebiscyt „Lotnicze Orły” jest organizowany już po raz czwarty przez branżowy portal lotniczapolska.pl. Jak co roku, także i tym razem, nagroda będzie przyznawana w 13 głównych kategoriach m.in. Aeroklub Roku, Linia Lotnicza Roku, czy Polski Port Lotniczy Roku. Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach zdobył nominacje i ma szansę na nagrodę w kategorii Lotnicza Impreza Roku za szóstą edycje wydarzenia w 2013 roku.

Od piątku 4 kwietnia trwa Internauci mogli głosować na najlepszych nominowanych w poszczególnych kategoriach. Głosowanie internetowe potrwa do 27 kwietnia 2014 roku.

reklama
Wielkie centrum kultury pod Olsztynem coraz bliżej!

Oprócz głosów internautów pod uwagę będą brane także głosy Komisji Plebiscytu. Zwycięzców Plebiscytu poznamy 1 maja 2014 r po zsumowaniu wszystkich głosów.

W uzasadnieniu nominacji RPL w Gryźlinach możemy przeczytać, że w czasie VI edycji Rodzinnego Pikniku Lotniczego w 2013 roku mogli podziwiać w powietrzu m.in. najlepszą pilotkę akrobacyjną świata Swietlanę Kapaninę z Rosji (po raz pierwszy w Polsce!), mistrza świata Jurgisa Kairysa, najlepszego w Polsce Artura Kielaka, śmigłowcową kadrę Polski, samoloty historyczne, czy śmigłowce Marynarki Wojennej. Co jest godne podkreślenia impreza odbywa się na jedynym samorządowym lądowisku w Polsce (pięknie położonym i kameralnym dawnym poniemieckim lotnisku w Gryźlinach), a jego głównym organizatorem jest Powiat Olsztyński, czyli jednostka samorządowa, niezwiązana bezpośrednio z lotnictwem. Dzięki zaangażowaniu pracowników Starostwa Powiatowego oraz pasjonatów i miłośników lotnictwa, co roku mieszkańcy Warmii i turyści mogą liczyć na uczestniczenie w profesjonalnym wydarzeniu lotniczym!

reklama
Zaproszenie na XLVIII Sesję Rady Powiatu w Olsztynie – omówienie budżetu i programów lokalnych

Głosowanie TUTAJ

red

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Zaproszenie na XLVIII Sesję Rady Powiatu w Olsztynie – omówienie budżetu i programów lokalnych
Wielkie centrum kultury pod Olsztynem coraz bliżej!