fbpx
15 C
Olsztyn
wtorek, 26 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyn najmilszym miastem w Polsce?

OlsztynOlsztyn najmilszym miastem w Polsce?

Czemu nie! Wystarczy oddać na nasze miasto najwięcej głosów i będziemy cieszyć się z tytułu i z nagrody. A jest nią promocja miasta w mediach ogólnopolskich o wartości pół miliona złotych. 

reklama

Od 22 kwietnia można głosować na najmilsze miasto w Polsce. Spośród 908 miast wybrane zostanie jedno. Organizatorzy podkreślają, że każdy ma równe szanse, niezależnie od wielkości i walorów turystycznych. Jak zostanie wyłonione najmilsze miasto? Do 18 maja każdy może oddać głos na swojego faworyta za pomocą wirtualnych przytuleń wysyłanych przez www.fioletowastrona.pl oraz poprzez aplikację na facebooku (Facebook.com/Milka). Po pierwszym etapie wyłonione zostaną trzy miasta, spośród nich w ramach ogólnopolskiego głosowania zwycięży jedno. Finał odbędzie pod koniec czerwca.

Nagrodą dla najmilszego miasta w Polsce, jest jego promocja warta pół miliona złotych. Materiały poświęcone zwycięzcy znajdą się w ogólnopolskiej telewizji, radiu, prasie oraz w Internecie i na bilbordach. Organizatorem akcji jest Milka.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia