1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Od dziś oddajemy głosy na olsztyńskie projekty

OlsztynOd dziś oddajemy głosy na olsztyńskie projekty

Jeśli masz więcej niż 15 lat i chcesz decydować o przyszłości swojego miasta, weź udział w głosowaniu w II edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Od 10 września do 10 października wybieramy projekty do realizacji w 2015 r.
Konferencją prasową rozpoczęto trwające miesiąc głosowanie nad 125 projektami zgłoszonymi do II edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna zachęcał mieszkańców Olsztyna, by wzięli udział we wspólnym zarządzaniu naszym miastem – warto porozmawiać o Olsztynie, o naszym otoczeniu i wydarzeniach – zapraszam do głosowania.
Nowością w tegorocznej edycji jest możliwość głosowania już od 15 roku życia oraz elektronicznie, za pomocą platformy konsultacji społecznych www.glosujobo.olsztyn.eu
Monika Michniewicz, dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego informuje, że – głosować można także za pomocą platformy e-puap oraz tradycyjnie – wrzucając wypełnioną kartę do urny. Punkty z urnami będą w bibliotekach, urzędach, Pałacu Młodzieży i MOKu oraz w Aquasferze i Olsztyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych.
Bartosz Kamiński, Biuro Dialogu Obywatelskiego – zapraszamy na stronę www.oboglosuj.olsztyn.eu i oddanie głosu na wybrany projekt. Będziemy też odwiedzać olsztyńskie wydarzenia i zachęcać do głosowania, tam też będzie można od razu zagłosować.
Więcej informacji na www.obo.olsztyn.eu
red

Od roku nie rozpoczęła się sprawa "Helpera", wyłączają się kolejni sędziowie z Olsztyna
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Markoś
11 września 2014 14:03

Dużo projektów, a w dodatku jakich ciekawych! Dobrze, że można zagłosować na stronie www. To dużo ułatwia.

Popularne
Od roku nie rozpoczęła się sprawa "Helpera", wyłączają się kolejni sędziowie z Olsztyna