fbpx
-3 C
Olsztyn
wtorek, 30 listopada, 2021
reklama

Wielkie otwarcie klubu Fabrik przełożone! Co z biletami na koncert Kultu?

reklama

Termin otwarcia klubu Fabrik (były Come In) został przełożony. Organizatorzy planowali  ruszyć z wielką pompą – miał się odbyć koncert popularnego zespołu Kult. Co z osobami, które już nabyły bilety?

Jak dowiadujemy się z oficjalnego fanpage’a klubu Fabrik, start planowany na 27 kwietnia nie dojdzie do skutku. Termin przełożono „z przyczyn formalno-prawnych oraz przeciągających się prac remontowo-budowlanych”. Jest to kolejne przesunięcie otwarcia, które pierwotnie planowano na jesień zeszłego roku.

27 kwietnia w klubie Fabrik miał zagrać Kult, ale nie zagra tego dnia i nie w tym miejscu. Organizatorzy postanowili, że koncert mimo wszystko odbędzie się 29 maja w Hali Urania. Co z fanami, którzy kupili już bilety? Na oficjalnym fanpage’u imprezowni czytamy: „Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność i będą akceptowane w dn. 29.05.2014! (…) fani Kultu, którzy zdecydują się zwrócić zakupione bilety: proszeni są udawać się w tym celu do punktów, w których dokonano zakupu od. dn.16.04.2014)”.

Czytaj też:  Stłuczka Fiata z dwoma autami jadącymi w przeciwnym kierunku
reklama

Czy wreszcie dojdzie to otworzenia dawnego klubu Come In? Wszyscy zainteresowani tematem są zapewniani przez organizatorów, że tak, że już wkrótce, że… zresztą przyszłość pokaże.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama