fbpx
15 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Znany zawodnik MMA Aslambek S. zatrzymany przez CBŚ

OlsztynZnany zawodnik MMA Aslambek S. zatrzymany przez CBŚ

Centralne Biuro Śledcze na wniosek prokuratury zatrzymało dzisiaj cztery osoby. Wśród zatrzymanych jest znany olsztyński zawodnik MMA Aslambek S. 

reklama

Funkcjonariusze CBŚ zatrzymali dzisiaj Aslambeka S., Aslana A., Michała Sz. i Piotra P. Mężczyźni są obecnie przesłuchiwani przez prokuratora.

– Wszystkie osoby zostały zatrzymane w charakterze podejrzanych o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Prokurator po zakończeniu przesłuchania zadecyduje czy wobec zatrzymanych zastosowany zostanie areszt – mówi rzecznik olsztyńskiej prokuratury Zbigniew Czerwiński.

reklama

Jak dowiedzieliśmy się mężczyznom zarzucane są między innymi przestępstwa związane z wymuszaniem haraczy, groźbami karalnymi i pobiciami.

Poprosiliśmy o komentarz Szymona Bońkowskiego z Arrachionu Olsztyn, w którym trenował zatrzymany mężczyzna:

reklama

– Aslambek jest przykładnym i pracowitym zawodnikiem, który angażował się w pracę z młodzieżą i akcje charytatywne. Dla nas cała sytuacja jest szokiem.

Uwaga miłośnicy basenu. Zamykają całą Aquasferę!

Kuzyn Aslambeka S. Mamed Chalidow jest również bardzo zaskoczony zatrzymaniem:

– Jestem bardzo zdziwiony. Wiem czym się zajmuje Aslambek i nie widziałem, żeby robił coś nielegalnego. Razem trenowaliśmy i spędzaliśmy czas. Prawda sama się obroni – mówi jeden z najbardziej znany polskich zawodników MMA.

Aslambek S. jest zawodnikiem MMA pochodzenia czeczeńskiego. Jego walki można było zobaczyć m. in. podczas gal KSW.

KM

reklama
reklama
reklama

111 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
111 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polak
1 grudnia 2014 22:29

Wow.Poczekajmy do wyjasnienia sprawy.

Patrycja Okołowicz
6 listopada 2014 10:42

Ja pier. . ,. idioci ktorzy ślinia sie na widok fury,czysta zazdrosc wam dupy zrzera. Wezcie sie do roboty to i wy sie dorobicie nieroby cholerne. Gówno wiecie i pierdolicie wierzac w piepszone działania policji i artykułom. Gwałty,characze,grozby bronia tylko takie sytuacje maja miejsce u mundurowych. Sami maja zaburzenia psychiczne,znecaja sie nad rodzinami, dodatkowo wykorzystuja fakty podejrzanych i wykorzystuja dla wlasnego widzi misie. Jest takich wielu,ale tez sa ci wporzadku niewierze w nic co tu napisano tyle

Polecane
Ogłoszenia
Olsztyński strażak mistrzem Polski
Dziś Joanna Jędrzejczyk obchodzi urodziny. Zaskakujące, ile ma lat?