12 C
Olsztyn
sobota, 13 kwietnia, 2024
reklama

Uwaga! Remont drogi do Bartąga

OlsztynUwaga! Remont drogi do Bartąga

Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie informuje, że w dniach 25.08-07.09 w godzinach od 7.00 do 22.00 zostanie zamknięta droga powiatowa 1347N na odcinku od drogi krajowej 51 do miejscowości Bartąg. Zamknięcie drogi związane jest z przeprowadzanym remontem nawierzchni. To nie jedyne utrudnienia, jakie będą czekać kierowców!

reklama

W związku z przeprowadzaną inwestycją pomiędzy Bartągiem, a DK51, Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie proponuje następujący objazd: od drogi krajowej 51 do miejscowości Bartąg – objazd drogą powiatową 1376N od skrzyżowania z drogą krajową 51 w miejscowości Tomaszkowo.

– Za wszystkie utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy. Prosimy kierowców oraz wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności oraz o zwracanie uwagi na aktualnie obowiązującą organizację ruchu – informuje Jarosław Krzemieniewski, kierownik Działu Technicznego PSD w Olsztynie.

reklama

rak

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
AAAAA
22 sierpnia 2014 12:25

do roboty….oby bez opóźnień się obyło

Mariusz
22 sierpnia 2014 07:14

No nareszcie 🙂 Nie przepraszajcie za utrudnienia tylko za to, że tak późno się za to zabieracie. Droga już od dawna wymagała remontu.

Polecane
Ogłoszenia