7 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

5 błędów, które popełniają mężczyźni. W Olsztynie też tak jest?

Olsztyn5 błędów, które popełniają mężczyźni. W Olsztynie też tak jest?

Skarpety do sandałów, albo naciągnięte aż do kolan jak getry, wystające majtki ze spodni lub koszulki na cienkich ramiączkach. A może opalenizna na tzw. „rękawki”? Panowie ze stolicy Warmii i Mazur też popełniają takie kardynalne błędy? 

reklama

Wychodzi na to, że jak najbardziej. Najczęstszą zbrodnią przeciwko ludzkości są skarpety zakładane do sandałów: „…widać, który chłop nie ma kobiety. Żadna nie wypuściłaby go tak wystrojonego” pisze Weronika.

Z kolei inna internatuka Magda ubolewa: „Nigdy nie mogę zrozumieć czemu oni naciągają te skarpety aż do kolan? Chcą poczuć się jak piłkarze, którzy w getrach latają za piłką? Przecież ulica to nie boisko panowie! Nie daj Boże jak taki typ pojawi się w naszym jedynym olsztyńskim centrum handlowym. Dramat!”

reklama

Basia odpowiada: „Drogie panie, rażą was skarpety? To jest nic! Największą beznadzieją i wizualną katastrofą są wystające gacie! Następne w mojej prywatnej klasyfikacji są te męskie halki (ble, fuj) – koszulki na ramiączka, a na końcu farmerska opalenizna na tzw. rękawki, czyli wyeksponowany blady tors z spalonymi na brązowo rękami i szyją. To jest dopiero obleśne”.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
hermes
15 czerwca 2014 10:17

Co jest obleśnego w opalonych rękach i szyi? Może pośmiejmy się teraz z kobiet. Kobieta opalona na pomarańczowo albo brązowo jak g….czyli nienaturalnie i myśli, że to jest sexi… Obcisłe spodnie nad którymi wystaje taka fałda tłuszczu, że można by się pod nią skryć przed słońcem, rozmamlane baleriny rozpłaszczone i pogniecione, legginsy podciągnięte tak wysoko, że odkształca się wagina (tzw. waginsy), gruba warstwa makijażu, który ma przysłonić wszelkie niedostatki, odsłanianie opryszczonych pleców, odrapane maszynką do golenia nogi, można wymieniać do rana.

Maciek
7 kwietnia 2014 19:47

Kieruję się wygodą i zdrowym rozsądkiem a nie wykreowaną przez “lalunie” modą. Dla mnie chodzenie w skarpetkach i sandałach to standard, zdrowo i wygodnie. Dotychczas żadna z koleżanek nie zwróciła mi uwagi, a rozmawiamy szczerze.
Oczywiście wystające “gacie” nie wchodzą w grę.

Polecane
Ogłoszenia