fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Strefa ochronna nie obejmie rolników z Warmii i Mazur?

OlsztynStrefa ochronna nie obejmie rolników z Warmii i Mazur?

Jak podaje Radio Olsztyn: nasz region nie zostanie objęty strefą ochronną w związku z afrykańskim pomorem świń. Są to zapewnienia wiceministra rolnictwa Tadeusza Nalewajka.

reklama
świnie
Warmia i Mazury są bezpieczne.

Unia Europejska doprecyzowała przepisy w tej kwestii: obszary, w których wystąpił afrykański pomór świń u dzików, nie zostaną objęte strefą ochronną, ponieważ nie ma podstaw, żeby sądzić, iż choroba dotknęła trzodę chlewną.

Komisja Europejska wkrótce ma utworzyć nowe mniejsze strefy ochronne, w których obrót wieprzowiną nie będzie zakazany.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji