fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Pracownicy Lasu Miejskiego pojeżdżą Toyotą za 150 tys. zł

OlsztynPracownicy Lasu Miejskiego pojeżdżą Toyotą za 150 tys. zł

Zarząd Dróg Zieleni i Transportu kupił samochód za niemal 150 tys. złotych dla pracowników Lasu Miejskiego.

reklama

Dwie firmy starał się o sprzedaż auta dla ZDZiT. Jedna z firm pochodziła z Izabelina, druga z Olsztyna i to ona właśnie wygrała przetarg i dostarczy pick-up’a toyotę hilux. Cena, która wśród niektórych budzi emocje, to nieco ponad 144 tys. złotych.

– Na pewno pracownikom Lasu Miejskiego potrzebny jest ten samochód do pracy, a nie do przyjemności – uważa Paweł Pliszka, rzecznik ZDZiT. – Trzeba pamiętać, że mają do objeżdżenia ponad 1000 hektarów lasów. Często wożą drwali wraz ze sprzętem, transportują małe ilości drewna, patrolują las. Trudno w obecnych czasach rezygnować np. z klimatyzacji, czy automatycznie otwieranych okien, jeśli takie wyposażenie jest w pojazdach.

reklama

 

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji