fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Mobilny punkt ZUS w Centrum Handlowym Aura

OlsztynMobilny punkt ZUS w Centrum Handlowym Aura

Pracownicy olsztyńskiego ZUS na dwa dni zmieniają swoją siedzibę i przenoszą się do Centrum Handlowego Aura. Wszystko po to, by dotrzeć do tych, którzy nie mają czasu na wizyty w urzędach lub takich wizyt nie lubią.  

reklama

Jak informuje Barbara Piotrowska, rzecznik prasowy oddziału ZUS w Olsztynie, mobilny punkt ZUS powstał, aby zaoszczędzić nasz cenny czas. W najbliższy piątek i sobotę, w Centrum Handlowym Aura, będzie można założyć bezpłatny profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE). Dzięki takiemu profilowi większość spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi będzie można załatwić internetowo. Bez wychodzenia z domu sprawdzimy m.in. stan naszego konta emerytalnego czy złożymy wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami. Aby utworzyć profil na PUE potrzebny będzie dowód osobisty i adres e-mail. Punkt ZUS usytuowany będzie w atrium galerii w pobliżu wind.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji