27 C
Olsztyn
piątek, 9 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Sesja porodowa. Moda, która przyjmie się w Olsztynie?

WideoSesja porodowa. Moda, która przyjmie się w Olsztynie?

Mało par się na nią decyduje, zdecydowana większość – nie jest przekonana do tego rodzaju pamiątki. Czy tak intymny fotoreportaż jakim jest sesja porodowa przyjmie się w stolicy Warmii i Mazur? 

reklama

Do sieci trafił fotoreportaż Macieja Podgórskiego (Członek Warmińsko – Mazurskiego Stowarzyszenia Fotograficznego BLUR) zatytułowany „Sylwia, Łukasz i Kubuś…”. Materiał przedstawia moment narodzin dziecka. Jak sam autor mówi: projekt był dla niego nie lada wyzwaniem i zanim się go podjął – musiał się dobrze zastanowić. Najtrudniej – jak sam przyznaje – było znaleźć parę, która odważy się na sesję porodową, bo wiele osób tego typu fotoreportaż odbiera jako coś niezwykle kontrowersyjnego.

Po długich i bardzo trudnych przygotowaniach sesja porodowa odbyła się ostatecznie w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „MALARKIEWICZ I SPÓŁKA” w Olsztynie. Efekt pracy można oglądać w serwisie YouTube na kanale uszko1986able. Ponadto następstwem sesji porodowej będzie organizacja wystawy fotograficznej, przewidzianej na jesień tego roku.

reklama

zym

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia