16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Sesja porodowa. Moda, która przyjmie się w Olsztynie?

OlsztynSesja porodowa. Moda, która przyjmie się w Olsztynie?

Mało par się na nią decyduje, zdecydowana większość – nie jest przekonana do tego rodzaju pamiątki. Czy tak intymny fotoreportaż jakim jest sesja porodowa przyjmie się w stolicy Warmii i Mazur? 

reklama

Do sieci trafił fotoreportaż Macieja Podgórskiego (Członek Warmińsko – Mazurskiego Stowarzyszenia Fotograficznego BLUR) zatytułowany „Sylwia, Łukasz i Kubuś…”. Materiał przedstawia moment narodzin dziecka. Jak sam autor mówi: projekt był dla niego nie lada wyzwaniem i zanim się go podjął – musiał się dobrze zastanowić. Najtrudniej – jak sam przyznaje – było znaleźć parę, która odważy się na sesję porodową, bo wiele osób tego typu fotoreportaż odbiera jako coś niezwykle kontrowersyjnego.

Po długich i bardzo trudnych przygotowaniach sesja porodowa odbyła się ostatecznie w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej “MALARKIEWICZ I SPÓŁKA” w Olsztynie. Efekt pracy można oglądać w serwisie YouTube na kanale uszko1986able. Ponadto następstwem sesji porodowej będzie organizacja wystawy fotograficznej, przewidzianej na jesień tego roku.

reklama

zym

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia