20 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Teatr i fotografia – lipcowe wystawy w WBP

OlsztynTeatr i fotografia – lipcowe wystawy w WBP

Od lipca w Starym Ratuszu WBP nowe wystawy.

reklama

1-31 lipca
„Teatr jak bajka”– ekspozycja zbiorów WBP i materiałów udostępnionych przez Olsztyński Teatr Lalek, do obejrzenia na parterze biblioteki.

„Europa zmienia Olsztyn” – wystawa fotografii Moniki Wójcickiej (Czytelnia Książek, I piętro). Zmiany jakie zaszły w Olsztynie od momentu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, a które możliwe były dzięki dofinansowaniu z UE, są tematem fotograficznej wędrówki, na którą zabierze nas Wójcicka.

reklama

4 lipca,godz. 16.00

„444 reminiscencje” – wernisaż wystawy fotograficznej WMSF BLUR w Galerii WBP. Zdjęcia wykonane w ciągu 444 dni od daty wznowienia działalności Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Fotograficznego BLUR. Jak czytamy na stronie Blur, jest to: retrospektywna wystawa poświęcona naszemu Stowarzyszeniu, obejmująca podsumowanie tego, co zrobiliśmy do tej pory: wystaw, plenerów, warsztatów, spotkań – słowem tego, co nam wyszło. Wystawę będzie można oglądać do 16 lipca.

reklama

A do 3 lipca w Galerii Starego Ratusza WBP – „Wspomnienie o Poezji”. Wystawa pod hasłem Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję” na afiszach i zdjęciach.

DD

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia