fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Okradł swoją firmę

OlsztynOkradł swoją firmę

W jednej z olsztyńskich firm zginęły dwie stacje komputerowe. Sprzęt wart 3000 zł ukradł  pracownik przedsiębiorstwa.

reklama

 Rafał B. (23l.) ukradł ze swojego miejsca pracy dwie stacje komputerowe. Sprzęt znajdował się w niezamykanej na klucz szafce, w ogólnie dostępnym miejscu. Sprawca nie miał zatem  większego problemu z jego wyniesieniem. Niepostrzeżenie przeniósł mienie z firmy do domu swoich dziadków. Dalej nie poszło już tak gładko. Kradzież szybko wyszła na jaw, policjanci zatrzymali mężczyznę i odnaleźli zaginiony sprzęt.

 Mieszkaniec gminy Pasym przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze. Mężczyzna był już notowany za podobne przestępstwa. Teraz grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Kampania informacyjno-edukacyjna „Świeć Przykładem” – głośny apel, by nosić odblaski
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
65-letnia kobieta ukradła artykuły przemysłowe o wartości 1500 zł - ujęła ją ochrona sklepu
Bezpieczeństwo na drogach Olsztyna: weekendowy bilans zdarzeń
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji