19 C
Olsztyn
środa, 7 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kradł, bo nie miał "na życie". Policja zatrzymała napadającego na sklepy [WIDEO][GALERIA]

GalerieKradł, bo nie miał "na życie". Policja zatrzymała napadającego na sklepy

Napadł na osiem sklepów, bo nie miał na „życie”. Policja zatrzymała go w wynajmowanym mieszkaniu. 

reklama
Zatrzymany nie stawiał oporu

Mężczyzna odpowiedzialny za serię ośmiu napadów na sklepy nocne w Olsztynie został zatrzymany przez policję. Wczoraj (03.02.) w godzinach popołudniowych funkcjonariusze zatrzymali Grzegorza B. w wynajmowanym przez niego mieszkaniu. Mężczyzna był zaskoczony, ale nie stawiał oporu. 27-latek mieszkał i pracował w Olsztynie.

W ubiegłym tygodniu Komenda Miejska Policji udostępniła mediom zapisy z monitoringu, na których nagrane były napady dokonane 27-latka. Do zatrzymania przyczyniła się informacją udzielona przez osobę, która obejrzała zapis z napadu.

reklama

Policjanci pracujący nad sprawą zabezpieczyli w mieszkaniu sprawcy ubrania i nóż które zostały użyte podczas dokonywania przestępstw.

Wczoraj odbyła się również wizja lokalna w miejscach, w których dokonano napadów. Mężczyzna dokładnie opisał sposób swój działania, złożył obszerne wyjaśnienia i przyznał się do zarzucanych mu czynów.

reklama
Wielka akcja policji w Olsztynie - zatrzymany 58-latek z dużą ilością narkotyków

27-latek był w przeszłości notowany przez policję. Odbył karę pozbawienia wolności za jazdę bez biletów komunikacją miejską. Jak powiedział podczas zeznań, że skradzione pieniądze potrzebne były mu „na życie”.

Kodeks karny za przestępstwo rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia przewiduje karę od 3 lat pozbawienia wolności do lat 12.


Kradł, bo nie miał "na życie". Policja zatrzymała napadającego na sklepy [WIDEO][GALERIA] Na sygnale Galerie, Olsztyn, Wiadomości, Wideo

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Interwencja na Dworcu PKS w Olsztynie. 24-latek wyprowadzony w kajdankach z autobusu
Wielka akcja policji w Olsztynie - zatrzymany 58-latek z dużą ilością narkotyków