fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Lepsze rude, brunetki czy blondynki? Jak jest w Olsztynie?

OlsztynLepsze rude, brunetki czy blondynki? Jak jest w Olsztynie?

Panowie w naszym mieście mogą w kobietach przebierać do woli. W końcu Olsztyn cieszy się najwyższym współczynnikiem feminizacji w Polsce. Jednak jakich pań szukają nasi mężczyźni: brunetek, blondynek czy rudych?

reklama
jakich pań szukają nasi mężczyźni: brunetek, blondynek czy rudych?

– Ja tam wolę brunetki i rude – pisze na jednym z forów Bartex. – Nie wiem z czego to wynika, taki mam gust, takie kobiety mi się podobają. Może ciemno- i rudowłose wydają mi się bardziej tajemnicze, bardziej ogniste?

– Blondynki sprawiają wrażenie bardziej otwartych na kontakty z innymi ludźmi – pisze Franek. – Zresztą większość moich koleżanek to blondynki. Wszystkie są ładne no i przede wszystkim sympatyczne; nie mają problemu z nawiązaniem wspólnego języka z drugim człowiekiem.

reklama

– Nie ma znaczenia jaki kolor włosów ma kobieta – pisze Krystek. – Nie kolor decyduje o  charakterze, lecz to co pod tymi włosami się znajduje (mam na myśli w głowie). Ludzie lubią generalizować, lubią operować stereotypami. Jeśli mam stwierdzić, która jest lepsza – najpierw muszę ją poznać.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji