fbpx
1 C
Olsztyn
piątek, 3 grudnia, 2021
reklama

Wybory Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur już wkrótce

reklama

Z okazji Międzynarodowego Święta Kobiet 8 marca 2014 r. odbędzie się w Olsztynie XVI edycja Gali Kobiet Sukcesu. Organizatorzy czekają na zgłoszenia kandydatek do tytułu Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur 2014.

Kobiety sukcesu Warmii i Mazur
Kto zostanie kobietą sukcesu? Dowiemy się ósmego marca.

Międzynarodowy Dzień Kobiet to najlepsza okazja, by mówić o sukcesach kobiet, które zaistniały w minionym roku w różnych dziedzinach: w kulturze, polityce, biznesie i działalności społecznej. Złotą Dziesiątkę i spośród niej Kobietę Sukcesu 2014 jak co roku wyłoni kapituła. Kandydatki do Wyborów Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur zgłaszają przedstawiciele regionalnych mediów, organizacji społecznych i samorządów.

Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do 10 lutego poprzez formularz, który można znaleźć TUTAJ.

reklama

„Złota Dziesiątka” Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur 2013:

  1. Anna Rok – Kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Barczewie – zdobywczyni głównego tytułu Kobieta sukcesu Warmii i Mazur 2013
  2. Mirosława Pietkiewicz – adwokat, członek prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej.
  3. Dr hab. Anna Organiściak-Krzykowska – Prodziekan Wydziału ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej, kierownik Katedry Polityki Społecznej i Ubezpieczeń na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM
  4. Małgorzata Grabowska. współwłaścicielka firmy TIFFI, polskiej marki odzieżowej i zapachowej, nowo otwartej restauracji Yacht Club TIFFI nad Jeziorem Krzywym w Olsztynie i powstającego Grand Hotelu TIFFI w Iławie.
  5. Anna  Lella –  lekarz stomatolog, specjalista period ontolog, w kwietniu 2010 została wybrana, jako pierwsza  osoba z Polski do zarządu międzynarodowej organizacji stomatologów, na stanowisko Sekretarza Generalnego ERO -FDI – Europejskiej Regionalnej Organizacji Światowej Federacji Dentystycznej.
  6. Helena Piotrowska – pisarka, animatorka kultury, społecznik, mieszkanka Olsztyna.
  7. Beata Wrzosek z Elbląga –  nauczyciel, terapeuta, specjalista od zarządzania i muzyk, współpracuje z Elbląską Radą Konsultacyjną Osób Niepełnosprawnych; inicjatorka i współautorka  projektu „Indywidualne ścieżki zatrudnienia”, który zdobył główną nagrodę w corocznym unijnym konkursie dla wyróżniających się projektów rozwoju regionalnego.
  8. Urszula Dyl-Nadolna – Starszy specjalista ds. edukacji leśnej w Nadleśnictwie Spychowo
  9. Katarzyna Skłodowska z Olsztyna, lekarz ginekolog, z zamiłowania podróżniczka, alpinistka i himalaistka, zdobywczyni kilku ośmiotysięczników.
  10. Zofia Stankiewicz – sołtys wsi Idzbark koło  Ostródy, inicjatorka powołania do życia Stowarzyszenia rozwoju wsi „Idzbark moja ojczyzna”, prowadzi niepubliczne – szkołę i przedszkole w Idzbarku.
Czytaj też:  Stłuczka Fiata z dwoma autami jadącymi w przeciwnym kierunku
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama