reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Wybory Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur już wkrótce

WiadomościWybory Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur już wkrótce

Już 8 marca w Olsztynie odbędzie się XVI Gala Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur. Czekamy na zgłoszenia kandydatek, które wyróżniły się w różnych dziedzinach w minionym roku.

Z okazji Międzynarodowego Święta Kobiet 8 marca 2014 r. odbędzie się w Olsztynie XVI edycja Gali Kobiet Sukcesu. Organizatorzy czekają na zgłoszenia kandydatek do tytułu Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur 2014.

reklama
Kto zostanie kobietą sukcesu? Dowiemy się ósmego marca.

Międzynarodowy Dzień Kobiet to najlepsza okazja, by mówić o sukcesach kobiet, które zaistniały w minionym roku w różnych dziedzinach: w kulturze, polityce, biznesie i działalności społecznej. Złotą Dziesiątkę i spośród niej Kobietę Sukcesu 2014 jak co roku wyłoni kapituła. Kandydatki do Wyborów Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur zgłaszają przedstawiciele regionalnych mediów, organizacji społecznych i samorządów.

Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do 10 lutego poprzez formularz, który można znaleźć TUTAJ.

reklama

„Złota Dziesiątka” Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur 2013:

  1. Anna Rok – Kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Barczewie – zdobywczyni głównego tytułu Kobieta sukcesu Warmii i Mazur 2013
  2. Mirosława Pietkiewicz – adwokat, członek prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej.
  3. Dr hab. Anna Organiściak-Krzykowska – Prodziekan Wydziału ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej, kierownik Katedry Polityki Społecznej i Ubezpieczeń na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM
  4. Małgorzata Grabowska. współwłaścicielka firmy TIFFI, polskiej marki odzieżowej i zapachowej, nowo otwartej restauracji Yacht Club TIFFI nad Jeziorem Krzywym w Olsztynie i powstającego Grand Hotelu TIFFI w Iławie.
  5. Anna  Lella –  lekarz stomatolog, specjalista period ontolog, w kwietniu 2010 została wybrana, jako pierwsza  osoba z Polski do zarządu międzynarodowej organizacji stomatologów, na stanowisko Sekretarza Generalnego ERO -FDI – Europejskiej Regionalnej Organizacji Światowej Federacji Dentystycznej.
  6. Helena Piotrowska – pisarka, animatorka kultury, społecznik, mieszkanka Olsztyna.
  7. Beata Wrzosek z Elbląga –  nauczyciel, terapeuta, specjalista od zarządzania i muzyk, współpracuje z Elbląską Radą Konsultacyjną Osób Niepełnosprawnych; inicjatorka i współautorka  projektu „Indywidualne ścieżki zatrudnienia”, który zdobył główną nagrodę w corocznym unijnym konkursie dla wyróżniających się projektów rozwoju regionalnego.
  8. Urszula Dyl-Nadolna – Starszy specjalista ds. edukacji leśnej w Nadleśnictwie Spychowo
  9. Katarzyna Skłodowska z Olsztyna, lekarz ginekolog, z zamiłowania podróżniczka, alpinistka i himalaistka, zdobywczyni kilku ośmiotysięczników.
  10. Zofia Stankiewicz – sołtys wsi Idzbark koło  Ostródy, inicjatorka powołania do życia Stowarzyszenia rozwoju wsi „Idzbark moja ojczyzna”, prowadzi niepubliczne – szkołę i przedszkole w Idzbarku.

Tym żyje Olsztyn

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze

Audioriver 2026 już 10–12 lipca. Jubileuszowa edycja z The Prodigy, Disclosure i dziesięcioma scenami

Za tydzień w Łodzi rozpocznie się jedna z największych imprez muzyki elektronicznej w Polsce.

Zero stresu przed obroną – jak dobrze przygotować pracę do druku i oprawy

Oddanie pracy dyplomowej to jeden z tych momentów, w których liczą się już nie tylko miesiące pisania, poprawiania przypisów i dopracowywania bibliografii, ale także ostatnie, bardzo praktyczne decyzje.

agroWARMA 2026 w Gryźlinach. Rolnicze święto Warmii i Mazur wraca na lądowisko

Rolnictwo, technologia i regionalne smaki. agroWARMA 2026 już 5 i 6 września.

Nowy Salon Meblowy Elżbieta już otwarty. Wszystko do domu w jednym miejscu

Odwiedź odmieniony Salon Meblowy Elżbieta przy ul. Sikorskiego 23B i skorzystaj z promocji na miejscu.

Dlaczego osoba uzależniona zachowuje się inaczej wobec bliskich?

Życie pod jednym dachem z osobą uzależnioną od alkoholu to dla jej bliskich nieustanna huśtawka emocjonalna.

Mały gadżet o wielkich zasięgach – jak sprytnie wykorzystać breloki z logo w marketingu?

Klucze to jeden z nielicznych przedmiotów, po które sięga się codziennie niemal odruchowo.

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy wyborze lampy sufitowej?

Przy wyborze lampy sufitowej łatwo skupić się wyłącznie na jej wyglądzie.

Traktorki elektryczne dla dzieci i inne pojazdy na akumulator – co wybierają rodzice?

Pojazdy na akumulator od lat należą do prezentów, które robią na dzieciach ogromne wrażenie.

Jak wybrać ciśnieniomierz do domu – na co zwrócić uwagę?

Wybór ciśnieniomierza domowego sprowadza się do kilku konkretnych decyzji: typu urządzenia (naramienny lub nadgarstkowy), sposobu pomiaru (automatyczny), dopasowania mankietu do obwodu ramienia oraz potwierdzonej walidacji klinicznej.

Medycyna od zaplecza. Kim jest specjalista ds. ekonomiki zdrowia i dlaczego szpitale walczą o takich pracowników?

System ochrony zdrowia to dziś nie tylko lekarze, pielęgniarki i nowoczesna diagnostyka.

Jak zaplanować wnętrze samochodu, aby jego sprzątanie przestało być weekendową udręką?

Sprzątanie wnętrza samochodu nie musi być weekendową udręką, jeśli zainwestujesz w odpowiednie akcesoria i przemyślane rozwiązania.

Co robić nad morzem w wakacje? Najlepsze atrakcje dla dzieci i dorosłych – konkretny przewodnik

Planując wakacje nad Bałtykiem, wiele osób zastanawia się, jak maksymalnie wykorzystać czas, by zapewnić rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie taśmy do pakowania?

Pakowanie przesyłek, zabezpieczanie kartonów podczas przeprowadzki czy przygotowywanie towaru do wysyłki - w każdej z tych sytuacji ogromne znaczenie ma odpowiednio dobrana taśma pakowa.

Korty w Olsztynie znów wypełnią się emocjami. Przed nami turniej tenisowy

Olsztyn zaprasza na tenisowy memoriał. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.
reklama
reklama