fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Nie ma gdzie parkować przy szpitalach

OlsztynNie ma gdzie parkować przy szpitalach

– Ja już nawet zapłacę tych parę złotych za postój, ale żeby do diaska tylko było gdzie stanąć – tak pisze Norbert, jeden z forumowiczów, który nie mógł znaleźć miejsca do parkowania przy poliklinice. Jak wygląda sytuacja w pozostałych placówkach? 

reklama
Problem z parkowaniem wokół szpitali poruszały wcześniej inne olsztyńskie media.

– Z moją schorowaną matką jeżdżę prawie po wszystkich szpitalach w mieście – pisze Elżbieta – i często mam problem z zaparkowaniem. Pomijam już to, że muszę za to płacić, bo w tym kraju za wszystko się płaci, ale niech zrobią przynajmniej więcej miejsc parkingowych. Ludzie długo czekają na wizytę czy zabieg, i te samochody, którymi przyjechali, zwyczajnie nie opuszczają w ciągu dnia parkingu. Tak przez te kilka godzin trochę się „ludu” zjeżdża. Po jakimś czasie się okazuje, że już nie ma gdzie stanąć – kwituje internautka.

Czy jest aż tak źle? Problem z parkowaniem wokół szpitali poruszyła wcześniej Gazeta Wyborcza Olsztyn. Ciekawe tylko, czy  coś się w końcu zmieni.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji