14 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Uwaga! Oblodzone ulice Olsztyna [GALERIA][WIDEO]

GalerieUwaga! Oblodzone ulice Olsztyna

Śliska nawierzchnia i brawura kierowców przyczyną dwóch zdarzeń na olsztyńskich drogach. Powrót zimy znowu zaskoczył kierowców. 

Kierująca audi a3 z automatyczną skrzynią biegów nie dostosowała prędkości i wpadła w poślizg
reklama

Zima wróciła na ulice Olsztyna, a wraz nią stłuczki i poślizgi. Do dwóch podobnych zdarzeń doszło w niewielkim odstępie czasu, ale w oddalonych od siebie dzielnicach.

Kierująca audi a3 z automatyczną skrzynią biegów nie dostosowała prędkości i wpadła w poślizg. Uderzyła w zaparkowane  przy ul. Dragonów samochody. W wyniku zdarzenia uszkodzone zostały dwa golfy i mitsubishi. Na miejsce przyjechała karetka, jednak kobieta nie chciała skorzystać z pomocy medyków. Była trzeźwa. Przybyli na miejsce policjanci ukarali ją mandatem i 6 punktami karnymi.

reklama

Do kolejnego zdarzenia doszło przy ul. Smętka. Kierowca volvo nie zwolnił na łuku i wpadł w poślizg. Zniszczył barierkę, przejechał żywopłot. Udało mu się zatrzymać samochód po tym jak najechał na hydrant, z którego zaczęła wyciekać woda. Na miejsce musiała przyjechać ekipa pracowników WOD-KAN. Kierujący został przez policje ukarany mandatem w wysokości 200 złotych. Kierujący również był trzeźwy.

IMGW ostrzega przed oblodzeniem dróg i chodników w niektórych powiatach

W zimowych warunkach pogodowych wszyscy uczestnicy ruchu muszą zachować wzmożoną uwagę na drodze. Dotyczy to tak samo kierowców, jak i pieszych.

reklama


Uwaga! Oblodzone ulice Olsztyna [GALERIA][WIDEO] kontrola drogowa Galerie, Wideo

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
17-latek uciekał BMW przed policją, by go nie złapali zgasił światła
Ostrzeżenie przed marznącymi opadami w niektórych powiatach