fbpx
-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 29 listopada, 2021
reklama

Uwaga! Oblodzone ulice Olsztyna [GALERIA][WIDEO]

reklama

Śliska nawierzchnia i brawura kierowców przyczyną dwóch zdarzeń na olsztyńskich drogach. Powrót zimy znowu zaskoczył kierowców. 

wypadek stłuczka a3
Kierująca audi a3 z automatyczną skrzynią biegów nie dostosowała prędkości i wpadła w poślizg

Zima wróciła na ulice Olsztyna, a wraz nią stłuczki i poślizgi. Do dwóch podobnych zdarzeń doszło w niewielkim odstępie czasu, ale w oddalonych od siebie dzielnicach.

Kierująca audi a3 z automatyczną skrzynią biegów nie dostosowała prędkości i wpadła w poślizg. Uderzyła w zaparkowane  przy ul. Dragonów samochody. W wyniku zdarzenia uszkodzone zostały dwa golfy i mitsubishi. Na miejsce przyjechała karetka, jednak kobieta nie chciała skorzystać z pomocy medyków. Była trzeźwa. Przybyli na miejsce policjanci ukarali ją mandatem i 6 punktami karnymi.

reklama

Do kolejnego zdarzenia doszło przy ul. Smętka. Kierowca volvo nie zwolnił na łuku i wpadł w poślizg. Zniszczył barierkę, przejechał żywopłot. Udało mu się zatrzymać samochód po tym jak najechał na hydrant, z którego zaczęła wyciekać woda. Na miejsce musiała przyjechać ekipa pracowników WOD-KAN. Kierujący został przez policje ukarany mandatem w wysokości 200 złotych. Kierujący również był trzeźwy.

Czytaj też:  Kim jest ten mężczyzna? Rozwiązanie zagadki uderzy go po kieszeni

W zimowych warunkach pogodowych wszyscy uczestnicy ruchu muszą zachować wzmożoną uwagę na drodze. Dotyczy to tak samo kierowców, jak i pieszych.


Invalid Displayed Gallery

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama