fbpx
-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 29 listopada, 2021
reklama

Pokażcie, że "Olsztyn is also happy"! [WIDEO]

reklama

Już jutro (12.01.) możecie pokazać jak bardzo jesteście szczęśliwi. Przez cały dzień na ulicach Olsztyna będzie kręcona przeróbka znanego klipu Pharella Williamsa „Happy”.

Olsztynianie będą mogli pokazać jak bardzo są "happy"
Olsztynianie będą mogli pokazać jak bardzo są „happy”

Wszystko zaczęło się od wideoklipu Pharella Williamsa, podbiła Internet i stała się inspiracją mieszkańców Paryża do zrobienia swojej własnego klipu.

W grudniu powstał filmik „Kraków is also Happy”, w którym mieszkańcy grodu nad Wisłą tańczą i bawią się przy muzyce Pharella Wiliamsa. Oczywiście w klimacie oryginalnego klipu. Jak na razie powstała już wersja warszawska, trójmiejska. Jutro o godz. 9 rozpoczną się zdjęcia do „Olsztyn is also happy”.

– Koleżanka pokazała mi filmik z Krakowa i strasznie się nim podjarałem. Napisałem maila do organizatora z Krakowa i podpytałem go trochę na temat organizacji – powiedział pomysłodawca olsztyńskiej akcji Paweł Melnyk.

reklama

Olsztynianie będą mogli pokazać jak bardzo są „happy” m.in. pod Starym Ratuszem, w Kortowie, pod ratuszem i w wielu innych miejscach. Swój udział zapowiedzieli piłkarze Stomilu Olsztyn, muzycy z zespołu Enej.

Czytaj też:  Politycy PiS uchwałą chcieli wyrazić poparcie dla służb na granicy. Radni się nie zgodzili

Jeżeli jesteście „happy”, to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie wydarzenia na portalu Facebook i wzięcia udziału w tej pozytywnej inicjatywie.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama