fbpx
1 C
Olsztyn
piątek, 3 grudnia, 2021
reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Olsztynie już gra!

reklama

W SP 6 można było zjeść słodkości i wspomóc WOŚP. 

Młodzi wolontariusze z SP 6
Młodzi wolontariusze z SP 6

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Olsztynie już gra! W szkole Podstawowej nr 6 odbył się kiermasz ciast. Każdy chętny mógł już od dwóch złotych kupić słodkości. Oczywiście wysokość datku zależna była od zasobu portfela i woli miłośnika słodyczy.
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie, a będzie działo się naprawdę dużo.
Program:

  • 10 stycznia (piątek)

godz.7.30-9.30 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 101, ul. E. Mroza 25
„101 pomysłów na pomoc” – wystawa prac artystycznych dzieci i całych rodzin
(wstęp za symboliczny grosik)
od  godz. 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. K.I. Gałczyńskiego, ul. Gdyńska 17
Kiermasz ciast
ZSO nr 7 V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy, ul. I. Krasickiego 2 Gimnazjum nr 24,
ul. I. Krasickiego 2

Koncert talentów

  • 11 stycznia (sobota)

 godz. 11 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina, ul. Kościuszki 39
Koncerty dzieci, młodzieży i nauczycieli z ze Szkoły Muzycznej „Yamaha” i Państwowej Szkoły Muzycznej
I i II stopnia
godz.08.30-22 Hala Widowiskowo-Sportowa „Urania”, al. J. Piłsudskiego 44
Turniej piłkarski dla dzieci o miano mistrza Stomil Cup 2014, wspólny występ zespołów Enej i Afromental, free style football i game festival
godz. 10-16 Szkoła Podstawowa nr 7 im. L. Kruczkowskiego, Aleja Przyjaciół 42
V Halowy Turniej Piłki Nożnej Sędziów Piłkarskich oraz licytacja koszulki reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego
godz.15-18 Gimnazjum nr 13 im. H. Wagnera, ul. Jeziołowicza 2
Festyn zimowy „W chłodne dni gorące serca”
godz.18-21 Centrum Konferencyjne UWM , Kampus Akademicki Kortowo
Kabaretowo – wystąpią Abelard Giza oraz Kacper Ruciński

  • 12 stycznia (niedziela)
reklama

godz.09-16 Hala Widowiskowo-Sportowa „Urania”, al. J. Piłsudskiego 44
Turniej piłkarski dla dzieci o miano mistrza Stomil Cup 2014, free style football i game festival
od  godz.10 do skutku Centrum Handlowe „Aura”, al. J. Piłsudskiego 16
Wspólne szycie Wielkiego Serca Olsztyna
godz.9 -13 Szkoła Podstawowa nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej, ul. Pieczewska 10
„Dzieci dzieciom i seniorom” – występy uczniów, stoiska ze zdrową żywnością i pracami dzieci, darmowy pomiar ciśnienia i cukru, słodki poczęstunek oraz tajemniczy rycerz i goście: Paweł Eizenberg, a także zespół BUNKIER-SQUAD z Piotrem Janikiem
godz.10-13  Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, ul. Bałtycka 37a
Wspinaczka na ściance Klubu Wysokogórskiego w Olsztynie
 godz. 10-18 Warmińsko-Mazurska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, ul. Prosta 38
Zabiegi wykonywane przez bioenergoterapeutów z Warmińsko-Mazurskiego Cechu Naturoterapeutów
godz.10 sala sportowa przy ul. Głowackiego 27
Turniej tenisa stołowego w kategoriach: Junior, Senior 50+, Open
godz. 10-13 Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy, ul. Żołnierska 18
Bezpłatne porady specjalistyczne w poradniach: chirurgicznej, ortopedycznej, hematologiczno-onkologicznej, laryngologicznej i okulistycznej (rejestracja 9 stycznia w godz. 9.00-12.00 pod nr tel. 89 539 34 56), w godz. 11.00-13.00 w sali konferencyjnej szpitala Prezentacja nt. WOŚP, loteria fantowa, wyklejanie wielkiego serca, konkurs karaoke, quiz z pierwszej pomocy oraz światełko do nieba przygotowane przez Zespół Placówek Specjalnych
godz. 10-16 Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Kętrzyńskiego 10
4. Orkiestrowe Dyktando Ortograficzne „Zostań Mistrzem Ortografii 2014”, pokaz Futbolu Amerykańskiego
i Capoiera, zabawa z fantami i inne atrakcje
 godz. 11-17 Lodowisko przy Hali Widowiskowo – Sportowej „Urania”, al. J. Piłsudskiego 44 oraz przy ul. B. Jeziołowicza 2
godz.11-12 Stare Miasto, przy scenie staromiejskiej
„Kąpiel morsów” w basenach z towarzyszeniem muzyki i pokazy pierwszej pomocy
godz. 11.00-13.00 ul. Zamkowa (obok amfiteatru)
FAAS Speed Test – test szybkości biegowej na odcinku 20 metrów z Amatorskim Klubem Maratończyka Olimp Olsztyn
godz.11.00-13.00 Szkoła Podstawowa nr 1 im. R. Knosały, ul. S. Moniuszki 10
Program artystyczny uczniów, kawiarenka i sklepik „Za datek”
godz.12.00-14.00 Pływalnia Uniwersytecka UWM, ul. J. Tuwima 9
„Spacery podwodne ze Skorpeną”
godz.12.00-15.00 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych , ul. I. Paderewskiego 10/12
Zajęcia sportowe przygotowane przez Olsztyński Klub „Kyokushin Karate”
godz. 12.00-17.00 Rynek Starego Miasta przy aptece 
„To jak, pomożecie?” – podziwianie starówki z okien zabytkowych pojazdów
godz. 12.00-14.00 Pływalnia przy ul. Głowackiego 27, zaprasza na pływanie osoby indywidualne
Pływalnia przy ul. Mariańskiej (grupy zorganizowane)
godz.12.00-15.30 Galeria Rynek MOK, ul. Stare Miasto 24/25
„Prosto w serce” – impreza integracyjna z udziałem uczestników programu KIS MZPITU, loteria fantowa, występy teatralne i muzyczne
godz.12.00-15.00 Centrum Alzheimera „Dar serca”, ul. J. Kuronia 14
„Nie zapomnij mnie” – dzień porad w Centrum Alzheimera „Dar serca”
godz. 12.00-15.00 Biblioteka „Abecadło”, al. J. Piłsudskiego 16
Loteria fantowa i „Serduszkowy bal” dla maluchów
godz. 12.00-16.00 Stare Miasto u zbiegu ulic św. Barbary i Staromiejskiej
„Golden Retrievery Dzieciom” – akcja właścicieli psów rasy Golden Retriever
godz. 12.00 „PlaySchool”, ul. Dąbrowszczaków 4/6, na piętrze
Warsztaty dla dzieci i dorosłych „Szyjemy serduszka”
godz. 12.00-20.00 Rynek Starego Miasta przy Starym Ratuszu
„Jestem zdrowy i mądry” – impreza edukacyjna
godz.13.00-15.00 ul. Nowowiejskiego (obok INKI)
Jazda z Mistrzem
godz. 13.00-18.00 Centrum Handlowe „Aura”, al. J. Piłsudskiego 16 
Kilometrowa Orkiestra Świątecznej Pomocy
godz. 13.55-15.00 ulice od Ratusza do SP nr 15
3. Bieg „Policz się z cukrzycą”
godz.15.00 scena główna na Targu Rybnym
Wystąpią: BINGE, HERSON, TRAFFIC JUNKY, ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW, ENEJ
godz.15.00 Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, ul. Olsztyńska 28
„Orkiestrowe S.O.S” – koncert amatorskich zespołów gminy Dywity, „Od przedszkola do seniora”, kącik pluszaka „Przytul mnie”, orkiestrowa kawiarenka i profilaktyka zdrowia
godz.15.00-19.30 Galeria Rynek MOK, ul. Stare Miasto 24/25
„Błysk pomocy” – LicytAkcje, rodzinne malowanie, gitarowe duo, poczęstunek kuchmistrza Romana Rogali i dużo sztuki do zabrania
godz.15.00-20.00 Stare Miasto, stoisko przy scenie głównej
Loteria fantowa
godz. 20.00 Stare Miasto
ŚWIATEŁKO DO NIEBA

Czytaj też:  Fortuna Muska jest warta tyle, ile majątki niegdyś najbogatszych Gatesa i Buffetta razem wzięte
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama