fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 30 listopada, 2022
reklama

Perły medycyny dla dwóch olsztyńskich szpitali

WiadomościPerły medycyny dla dwóch olsztyńskich szpitali

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Uniwersytecki Szpital Kliniczny oraz Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie otrzymały prestiżowe wyróżnienia w konkursie realizowanym w ramach Narodowego Programu Promocji „Polska Przedsiębiorczość 2020”.

Statuetka „Perła Eskulapa” to w branży medycznej symbol wysokiej jakości świadczonych usług. Fot. www.szpital.olsztyn.pl

Uroczystość poprowadzona przez Annę Karną i Krzysztofa Ibisza, zgromadziła kilkuset gości, przedstawicieli zwycięskich placówek, reprezentantów instytucji branżowych, świata polityki oraz ludzi biznesu. VII edycja konkursu „Perły medycyny”, miała na celu promocję najlepszych podmiotów wykonujących działalność leczniczą i firm działających na rynku medycznym, farmaceutycznym i kosmetycznym.

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii szpitali publicznych – poniżej 400 łóżek już po raz czwarty. Statuetka „Perła Eskulapa” to w branży medycznej symbol wysokiej jakości świadczonych usług, profesjonalizmu i skuteczności.  Natomiast Uniwersytecki Szpital Kliniczny otrzymał drugą nagrodę w kategorii Innowacyjność i nowoczesne technologie w medycynie.

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze