22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Perły medycyny dla dwóch olsztyńskich szpitali

OlsztynPerły medycyny dla dwóch olsztyńskich szpitali

Uniwersytecki Szpital Kliniczny oraz Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie otrzymały prestiżowe wyróżnienia w konkursie realizowanym w ramach Narodowego Programu Promocji “Polska Przedsiębiorczość 2020”.

reklama
Statuetka “Perła Eskulapa” to w branży medycznej symbol wysokiej jakości świadczonych usług. Fot. www.szpital.olsztyn.pl

Uroczystość poprowadzona przez Annę Karną i Krzysztofa Ibisza, zgromadziła kilkuset gości, przedstawicieli zwycięskich placówek, reprezentantów instytucji branżowych, świata polityki oraz ludzi biznesu. VII edycja konkursu “Perły medycyny”, miała na celu promocję najlepszych podmiotów wykonujących działalność leczniczą i firm działających na rynku medycznym, farmaceutycznym i kosmetycznym.

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii szpitali publicznych – poniżej 400 łóżek już po raz czwarty. Statuetka “Perła Eskulapa” to w branży medycznej symbol wysokiej jakości świadczonych usług, profesjonalizmu i skuteczności.  Natomiast Uniwersytecki Szpital Kliniczny otrzymał drugą nagrodę w kategorii Innowacyjność i nowoczesne technologie w medycynie.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane