2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

TECHNO-MIKOŁAJKI

OlsztynTECHNO-MIKOŁAJKI

Fani techno i osoby, które chcą wspomóc olsztyński Dom Dziecka zapraszamy w sobotę na TECHNO DZIECIOM.

reklama
Minimal techno już w sobotę w “Kapciu”

W najbliższą sobotę (07.01) olsztyńscy didżeje będą zbierać pieniądze i zabawki dla dzieci z Domu Dziecka w Olsztynie. Impreza Made In Olsztyn prezentuje: TECHNO DZIECIOM odbędzie się w pubie Carpenter Inn.

Za imprezę odpowiedzialni są: Michał „ID FREN” Szymczyk, Grzegorz „HOODY” Patoła i Marcin „Crane” Żurawski. Wszyscy po trzydziestce i już wiele lat za dekami w olsztyńskich klubach. W “Kapciu” spotkaliśmy się z Michałem Szymczykiem, żeby porozmawiać o TECHNO DZIECIOM.

reklama

Skąd pomysł na imprezę mikołajkową w rytmie techno?

Z chłopakami gramy techno, to dlaczego nie zrobić imprezy charytatywnej akurat przy takiej muzyce. Skontaktowałem się z Bartkiem z Carpentera, który udostępnił nam lokal na sobotę. Impreza charytatywna odbyła się też w ubiegłym roku.

Jak nawiązaliście współpracę z Domem Dziecka?

reklama

Zadzwoniłem tam i dowiedziałem się czego najbardziej dzieciakom potrzeba. Przedstawiłem im pomysłna cała imprezę. Oprócz fantów będzie też można wrzucić monety do puszki. Za te pieniądze kupimy dzieciakom słodycze i środki czystości.

Co będzie się działo na parkiecie?

 Będziemy grać elektronikę, minimal techno. Ogólnie bardzo eklektyczną muzykę taneczną. Impreza zacznie się o 21. Grać zaczniemy o 21.30, a koniec tradycyjnie nad ranem.

Line Up TECHNO DZIECIOM

– Wojtek Niedźwiecki live
– Id Fren 
– Crane
– Beerhouser 
– Hoody

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia