1 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Nieoficjalna wizyta Marka Kondrata w Olsztynie! Będziemy mieli winnice?

OlsztynNieoficjalna wizyta Marka Kondrata w Olsztynie! Będziemy mieli winnice?

Jego wizycie nie towarzyszyło stado żądnych sensacji fotoreporterów, ani nie było nikogo, kto mógłby z nim przeprowadzić wywiad. Dlaczego odwiedziny znanego polskiego aktora, Marka Kondrata, właściciela firmy winiarskiej, obeszły się bez echa? Co to za prywatna sprawa ściągnęła wielkiego artystę do Starostwa Powiatowego w Olsztynie?

reklama
Marek Kondrat znany jest nie tylko ze swojego znakomitego warsztatu aktorskiego, ale także z gorącego zamiłowania do win.

Jakież zdumienie ogarnęło urzędników starostwa, gdy wśród ich petentów znalazła się legenda polskiego kina. Jak powszechnie wiadomo, Marek Kondrat znany jest nie tylko ze swojego znakomitego warsztatu aktorskiego, ale także z gorącego zamiłowania do win. Artysta podróżuje po całym świecie, by wyszukiwać nowych smaków, godnych sprowadzenia do Polski.

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy aktor załatwiał sprawy związane z nieruchomością znajdującą się na terenie powiatu olsztyńskiego. Czy to możliwe, aby gdzieś w naszym najbliższym otoczeniu powstała winnica? A może aktor chce otworzyć jeden ze swoich sklepów?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia