fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Policjant skazany za jadę po pijanemu

OlsztynPolicjant skazany za jadę po pijanemu

10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na cztery lata to wyrok sąd w sprawie policjanta Dawid S., dawnego pracownika biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

reklama
Zebrane dowody pozwoliły stwierdzić, że pojazdem kierował policjant.

Funkcjonariusz musi też zapłacić cztery tysiące złotych grzywny i ma 4-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

Sąd uznał, że dawny pracownik biura prasowego KWP w lutym 2011, będąc pod wpływem alkoholu, spowodował kolizję drogową na krajowej 16 koło Gietrzwałdu. Razem z nim jechał jego brat. Dawid S. miał 2,5 promila, a jego brat prawie 2 promile alkoholu. Żaden z mężczyzn nie przyznał się do prowadzenia samochodu, dlatego przez ponad dwa lata ustalali to śledczy.

reklama

Zebrane dowody pozwoliły stwierdzić, że pojazdem kierował policjant.

Policja apeluje o rozwagę i trzeźwość na drodze: nieodpowiedzialni kierowcy sprawcami niebezpiecznych zdarzeń
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Bezpieczeństwo na drodze: korzystaj z odblasków niezależnie od pory dnia i roku!
Policja apeluje o rozwagę i trzeźwość na drodze: nieodpowiedzialni kierowcy sprawcami niebezpiecznych zdarzeń
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji