fbpx
-1 C
Olsztyn
sobota, 26 listopada, 2022
reklama

Konkurs na przebudowę mostu Św. Jakuba i…

WiadomościKonkurs na przebudowę mostu Św. Jakuba i…

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie upływa 3 grudnia.

Na stronie internetowej Urzędu Miasta pojawiło się ogłoszenie o konkursie architektoniczno-urbanistycznym na połączenie Parku Podzamcze, Parku Centralnego i Placu Jedności Słowiańskiej (fragment plant) przy jednoczesnej przebudowie mostu Św. Jakuba oraz ulic S. Pieniężnego i S. Staszica w Olsztynie.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy mostu Św. Jakuba w ciągu ul. S. Pieniężnego, która umożliwi bezkolizyjne (piesze i rowerowe) połączenie Parku Podzamcze i Parku Centralnego. Ponadto uczestnik konkursu musi stworzyć ciekawą formę mostu, adekwatną do ważności lokalizacji i wyeksponowania oraz opracować plan zagospodarowania plant miejskich na odcinku od mostu Św. Jakuba do Placu Jedności Słowiańskiej wraz z koncepcją niezbędnej korekty układu drogowego.

Kolejny przetarg na energię unieważniony

W konkursie mogą brać udział uczestnicy spełniający wymóg m.in. wiedzy i doświadczenia, które oczywiście należy odpowiednio udokumentować.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie upływa 3 grudnia i należy je składać w Urzędzie Miasta Olsztyna, w Wydziale Zamówień Publicznych, 10-101 Olsztyn, pl. Jana Pawła II nr 1, pok. 402. Z kolei prace konkursowe należy przedłożyć do 20 lutego przyszłego roku w tym samym miejscu co wnioski.

Nagrodą za I miejsce w konkursie jest 30 000 zł oraz zaproszenie do negocjacji, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego wyżej wymienionego przedmiotu opracowania. Uczestnik, który zajmie II miejsce otrzyma 20 000 zł, a za III – 10 000 zł.

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze