15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Konkurs na przebudowę mostu Św. Jakuba i…

OlsztynKonkurs na przebudowę mostu Św. Jakuba i…
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie upływa 3 grudnia.

Na stronie internetowej Urzędu Miasta pojawiło się ogłoszenie o konkursie architektoniczno-urbanistycznym na połączenie Parku Podzamcze, Parku Centralnego i Placu Jedności Słowiańskiej (fragment plant) przy jednoczesnej przebudowie mostu Św. Jakuba oraz ulic S. Pieniężnego i S. Staszica w Olsztynie.

reklama

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy mostu Św. Jakuba w ciągu ul. S. Pieniężnego, która umożliwi bezkolizyjne (piesze i rowerowe) połączenie Parku Podzamcze i Parku Centralnego. Ponadto uczestnik konkursu musi stworzyć ciekawą formę mostu, adekwatną do ważności lokalizacji i wyeksponowania oraz opracować plan zagospodarowania plant miejskich na odcinku od mostu Św. Jakuba do Placu Jedności Słowiańskiej wraz z koncepcją niezbędnej korekty układu drogowego.

W konkursie mogą brać udział uczestnicy spełniający wymóg m.in. wiedzy i doświadczenia, które oczywiście należy odpowiednio udokumentować.

reklama

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie upływa 3 grudnia i należy je składać w Urzędzie Miasta Olsztyna, w Wydziale Zamówień Publicznych, 10-101 Olsztyn, pl. Jana Pawła II nr 1, pok. 402. Z kolei prace konkursowe należy przedłożyć do 20 lutego przyszłego roku w tym samym miejscu co wnioski.

Nagrodą za I miejsce w konkursie jest 30 000 zł oraz zaproszenie do negocjacji, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego wyżej wymienionego przedmiotu opracowania. Uczestnik, który zajmie II miejsce otrzyma 20 000 zł, a za III – 10 000 zł.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane