fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Miss Warmii i Mazur 2014 – zobacz zdjęcia z castingu! [GALERIA]

GalerieMiss Warmii i Mazur 2014 - zobacz zdjęcia z castingu!

Wczoraj w Aquasferze przy ul. Piłsudskiego 69b odbyły się castingi do Miss Warmii i Mazur 2014 oraz Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2014. Nagrodą główną Regionalnego Konkursu Piękności jest 25 tys. zł.

reklama

Olsztyńskie Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Aquasfera” zaroiło się od naprawdę pięknych kobiet. Panie były podzielone na dwie grupy wiekowe: od 14 do 17 lat i od 18 do 25 lat. Na casting musiały zabrać ze sobą dwuczęściowy strój kąpielowy i buty na wysokim obcasie.

Swoje wdzięki eksponowały od 12.00 do 16.00, wszystko po to, by zostać miss. Prawdziwą furorę zrobił oczywiście występ w strojach kąpielowych. W trakcie castingu przeprowadzono także nabór do agencji modelek „First Models”.

reklama

Niedzielne wybory do Miss Warmii i Mazur były jednym z kilku etapów Regionalnego Konkursu Piękności. Następny casting odbędzie się tuż po Nowym Roku. Zwyciężczynie castingów zmierzą się w półfinale, a potem rzecz jasna w finale, który planowany jest na maj przyszłego roku. Z kolei zwyciężczyni Miss Warmii i Mazur 2014 będzie reprezentowała nasz region w konkursie Miss Polski.

Miss Warmii i Mazur 2014 - zobacz zdjęcia z castingu! [GALERIA] Galerie, Olsztyn, Wiadomości

reklama


Kandydatki, które przeszły do kolejnego etapu konkursu.

MISS NASTOLATEK WARMII I MAZUR 2014
– Milena Jaworska
– Klaudia Dąbrowska
– Aleksandra Szałkowska
– Renata Opacka
– Katarzyna Bułak
– Olga Sadowska
– Aleksandra Urbanowska
– Aleksandra Cieślak
– Justyna Tarasiewicz
– Weronika Linde
– Oriana Dobrowolska
– Julia Maria Czyżewska
– Milena Gruszczyńska
– Renata Opacka
– Ewa Borawska
– Paulina Zagrajek
– Katarzyna Kunowska
– Aneta Czarnowska
– Sylwia Czaplicka
– Numer 72
– Numer 76

MISS WARMII I MAZUR 2014
– Patrycja Hebel
– Dominika Rynkiewicz
– Anna Krajewska
– Paulina Mońska
– Katarzyna Fila
– Milena Suchowiecka
– Magdalena Profis
– Monika Urbanowska
– Dżesika Margalska
– Angelika Kijewska
– Magdalena Srock
– Patrycja Trzeciak
– Agnieszka Dymkowska
– Marlena Mazurek
– Klaudia Konarska
– Numer 73
– Numer 74
– Numer 75

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?