fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Paweł Małaszyński z zespołem dali czadu w Olsztynie!

OlsztynPaweł Małaszyński z zespołem dali czadu w Olsztynie!
W skład zespołu wchodzą: Paweł Małaszyński (wokal), Wojtek Napora (gitara), Radek Jasiński (bas) i Czarek Mielko (perkusja).

Znany polski aktor – Paweł Małaszyński – odwiedził Olsztyn. Powodem wizyty nie był wcale występ na deskach Teatru Jaracza…

reklama

Paweł Małaszyński wraz z zespołem Cochise dali naprawdę dobry koncert w Andergrancie. Na ich występ przybyło mnóstwo ludzi, którzy chcieli zobaczyć popularnego polskiego aktora na scenie w roli wokalisty. Członkowie kapeli mieli czas dla swoich fanów – także potencjalnych – i rozdawali im swoje autografy.

Cochise istnieje od 9 lat. Na scenie para się metalem i rockiem. W skład zespołu wchodzą: Paweł Małaszyński (wokal), Wojtek Napora (gitara), Radek Jasiński (bas) i Czarek Mielko (perkusja).

Gdyńska Szkoła Filmowa rozpoczyna nauki w Olsztynie! Historyczny moment dla miasta?
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Gdyńska Szkoła Filmowa rozpoczyna nauki w Olsztynie! Historyczny moment dla miasta?
Olsztyński hejnał wybrzmiał w Lublinie
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji