fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 4 grudnia, 2021
reklama

Gala Jakości w Zamku [GALERIA]

reklama
Gala jakosci
XIII Gala Jakości

W olsztyńskim Zamku odbyła się XIII Gala Jakości Warmii i Mazur.

Podczas gali wręczono dwa rodzaje nagród. Pierwszy z konkursów – Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości – skierowany był do organizacji publicznych, edukacyjnych oraz przedsiębiorstw.

Celem drugiego z konkursów – na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur – było wyłonienie wyróżniających się produktów i usług w regionie oraz ich promocja na rynku regionalnym, krajowym i Unii Europejskiej.

reklama

Laureaci Konkursu na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur:

kategoria: produkt żywnościowy

Browar „Kormoran” Sp. z o.o. Olsztyn  – Porter Warmiński – Statuetka

„Eko-Piekarnia” Sp. z o.o.Wydminy – chleb żytni na zakwasie – Wyróżnienie I Stopnia

Gospodarstwo Rolne „Nad Arem” k. Barczewa – jogurt z mleka koziego – Wyróżnienie II Stopnia

kategoria: produkt żywnościowy o charakterze przemysłowym

Almes” Sp. z o.o. Nidzica – Miód Pitny Półtorak – Nicolaus Copernicus – Statuetka

OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Olsztynek – ocet jabłkowy – Wyróżnienie I Stopnia

„Vika” Ostróda – suche wafle tortowe – Wyróżnienie II Stopnia

kategoria: produkt przemysłowy

Expom S.A. Kurzętnik – wytwarzanie i wyposażanie dźwigów dla branży morskiej – Statuetka

P.P.U. Karos Sędławki – Kompleksowe wykonawstwo pomostów pływających – Wyróżnienie I Stopnia

Luxima S.A. Ełk – oprawy oświetleniowe AQUA LED – Wyróżnienie II Stopnia

kategoria: produkt rzemieślniczy i usługa rzemieślnicza

PHGT Pod Omegą Stanisław Kasprzak Iława – Houseboat Omega Buster 800 – rodzinne jachty motorowe – Statuetka

Salon Fryzjerski „Aleksander” Olsztyn – usługi fryzjerskie – Wyróżnienie I Stopnia

Julia Tusz i Łukasz Baranowski Iława – artystyczna biżuteria z bursztynu – Wyróżnienie II Stopnia

kategoria: usługa turystyczna

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie – Leśne Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach – Statuetka

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ełk – Ełcka Kolej Wąskotorowa – Wyróżnienie I Stopnia

Gmina Górowo Iławeckie – Festyn „Bocianie Lato w Żywkowie” – Wyróżnienie II Stopnia

kategoria: usługa gastronomiczna

Gospoda „Pod Czarnym Łabędziem” Rydzewo – usługi gastronomiczne – Statuetka

Karczma Jana – Szwejk i Wspólnicy sp.j. Olsztyn – usługi gastronomiczne – Wyróżnienie I Stopnia

„Siedlisko Na Półwyspie” Wierzba – usługi gastronomiczne – Wyróżnienie II Stopnia

kategoria: usługa medyczna – szpitale

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie – radykalna nefrektomia laparoskopowa w leczeniu guzów nerki – Statuetka

Czytaj też:  Fizjoterapeuta: coraz więcej Polaków zmaga się z bólem kręgosłupa

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie – posturografia, badanie układu równowagi. Rehabilitacja zaburzeń ruchu – Wyróżnienie I Stopnia

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu – leczenie wysiękowe AMD  – Wyróżnienie II Stopnia

kategoria: usługa medyczna – przychodnie

Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży NZOZ Olsztyn – porady związane z podróżą – Statuetka

Ośrodek Terapii Uzależnień „Szansa” Elbląg – opieka psychologiczna i psychoterapeutyczna – Wyróżnienie I Stopnia

NZOZ „Panakeja” Elbląg – podstawowa opieka zdrowotna – Wyróżnienie II Stopnia

kategoria: wydarzenia

Aeroklub Krainy Jezior Giżycko – Mazury AirShow – Statuetka

Gmina Miejska Ostróda i Positive Music Promotion – Ostróda Reggae Festival – Statuetka

Muzeum Budownictwa Ludowego Olsztynek – wystawy czasowe – Wyróżnienie I Stopnia

nagroda specjalna:

Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie – za szczególne osiągnięcia w promocji jakości produktów lub usług – Statuetka

Laureaci Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości

mikro i małe organizacje produkcyjne i usługowe:

Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza Tanmuz – Wyróżnienie za Doskonałość Zarządzania

NZOZ „Olsztyńscy Ortopedzi” – Wyróżnienie I Stopnia za Doskonałość Zarządzania organizacje produkcyjne i usługowe:

Gospodarstwo Ogrodnicze Łęgajny – Wyróżnienie za Zaangażowanie w Doskonałość Zarządzania

Żegluga Ostródzko-Elbląska w Ostródzie – Statuetka za Doskonałość Zarządzania

organizacje publiczne:

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie – Statuetka za Doskonałość Zarządzania

Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi – Wyróżnienie I Stopnia za Doskonałość Zarządzania Urząd Miasta i Gminy Ryn – Wyróżnienie I Stopnia za Doskonałość Zarządzania

Urząd Miejski w Olsztynku – Wyróżnienie I Stopnia za Doskonałość Zarządzania

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie – Statuetka za Doskonałość Zarządzania

organizacje edukacyjne:

I LO im. Mickiewicza w Olsztynie – Wyróżnienie I Stopnia za Doskonałość Zarządzania Gimnazjum im. Żołnierza Polskiego w Durągu – Wyróżnienie za Doskonałość Zarządzania  Szkoła Policealna w Ełku – Wyróżnienie za Doskonałość Zarządzania

Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie – Statuetka za Doskonałość Zarządzania

nagroda specjalna:

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie – za popularyzację problematyki zarządzania przez jakość – Statuetka

dr inż. Mirosław Recha – za popularyzację problematyki zarządzania przez jakość – Statuetka

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama