fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Kto zostanie mistrzem promocji?

reklama
Festiwal promocji
Kto w tym roku okaże się najlepszy w regionie?

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego po raz kolejny uhonoruje projekty promocyjne, prowadzone przez samorządy lokalne pomiędzy 1 września 2012 roku a 31 października 2013 roku.

Konkurs został ogłoszony 4 listopada, projekty zgłaszać można najpóźniej 22 listopada. Jego główną ideą jest podnoszenie standardów działań marketingowych, prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego Warmii i Mazur. Laureatów konkursu poznamy 28 listopada 2013 roku, podczas uroczystej Gali Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur w Ełku. W zeszłym roku, podczas II Festiwalu Promocji Warmii i Mazur, nagrodzone zostały samorządy Ełku, Suszu i Pisza.

 Nagrody przyznane zostaną w następujących kategoriach:

reklama

– reklama w mediach (tv, radio, prasa, outdoor, internet) i kompleksowe kampanie reklamowe (w tym kampanie promocyjne z wiodącym użyciem internetu, np. projekty w mediach społecznościowych)
– wydarzenie promocyjne (eventy oraz działania niestandardowe: użycie ambient mediów, flash mob, gry miejskie itp.).
– drukowane wydawnictwo promocyjne (w tym szczególnie wydawnictwa o charakterze gospodarczym).

Czytaj też:  Wyrwała przytrzaśnięte ręce drzwiami, ale zakupy odjechały razem z autobusem

Więcej informacji TUTAJ.

Konkurs PRO WARMIA MAZURY 2013 jest częścią Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur. To kontynuacja spotkań z samorządami lokalnymi i ekspertami marketingu, organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dotychczas odbyły się dwie edycje festiwalu – pierwsza, w 2011 roku w Jabłoni w pobliżu Pisza, a kolejna – rok później – w Elblągu. Były to pierwsze tego typu wydarzenia w województwie warmińsko-mazurskim o charakterze konferencyjno-warsztatowym skierowane do kadr odpowiedzialnych za promocję jednostek samorządu terytorialnego regionu.

Tegoroczny festiwal jest częścią kampanii promocyjnej, realizowanej w ramach projektu ,,Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2013+”, finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama