fbpx
4 C
Olsztyn
czwartek, 2 grudnia, 2021
reklama

Miejsca, o których nie miałeś pojęcia

reklama
Miejsca w Olsztynie
Najciekawszy z nowych fanpage’y, to chyba ten o tajemnicach regionu.

Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne profile, skupiające ludzi wokół miejsc „o których nie miałeś pojęcia”. Warszawski fan page ma już ponad 90 tys. fanów i tylko kilku chwil trzeba było, aby powstał podobny fan page, traktujący o Olsztynie.

Jak piszą autorzy olsztyńskiej strony będzie to:

„Kolejna, ale jakże inna strona o Olsztynie. Nie będziemy tu narzekać, szydzić ani wyśmiewać się!”

reklama

I dalej:

„Chcemy pokazać Wam miejsca w Olsztynie, które warte są pokazania, zobaczenia, niekoniecznie są Wam (i nam również) znane. Czekamy na wasze zdjęcia i lokalizacje!”

Na razie na fanpage’u nie ma nic oszałamiającego, ale liczymy, że administratorzy wykażą się większą kreatywnością i sami coś wyszukają, nie licząc na tylko na odzew fanów strony, którzy mieliby podsyłać zdjęcia ciekawych i nieznanych miejsc w Olsztynie.

Co zabawne już wyrastają zmodyfikowane profile „miejsc o których nie miałeś pojęcia”, jak np. „Miejsca w Kortowie, o których nie miałeś pojęcia” nastawione również na materiały od fanów i jeśli chodzi o ten fan page, to przynajmniej na starcie jest on bardziej atrakcyjny treściowo od swojego bardziej „lubianego” kolegi.

Czytaj też:  Paradowała po sklepie bez maseczki. Trafiła do aresztu

Prym, na rynku regionalnym, wiedzie jednak fan page „Miejsca na Warmii i Mazurach, o których nie miałeś pojęcia” i jemu można wróżyć lepszą przyszłość. O ile każdy mniej więcej zna miasto, w którym mieszka, o tyle odnajdywanie ciekawostek o regionie może być ciekawsze. Nie wszyscy przecież wiemy, jak wyglądają miasta w regionie, by nie powiedzieć wprost – nie wszystkie odwiedziliśmy. Dlatego to szansa na poznanie nie tylko miast, wiosek i tajemnic regionu, ale w ogóle na poznanie Warmii i Mazur.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama