fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Wkrótce poślizgamy się na lodowisku [GALERIA]

reklama
lodowisko
Prace nad uruchomieniem tafli lodowej idą pełną parą

Amatorzy łyżew już mogą wyciągać swój sprzęt z szafy. Drugiego listopada zostanie otwarte lodowisko koło Uranii.

– Otworzymy je drugiego listopada, jeśli warunki atmosferyczne na to pozwolą – zastrzega Wiesław Tomaszewski, kierownik Hali Widowiskowo-Sportowej „Urania” z Lodowiskiem. – Aby zmrozić i utrzymać lodowisko temperatura nie może przekraczać 10 stopni.

Prace nad uruchomieniem tafli lodowej idą pełną parą. Już zamontowano bandy lodowiska i przeprowadzono przegląd agregatu chłodniczego oraz kolektora rozprowadzającego płyn chłodniczy. W przyszłym tygodniu pracownicy OSiR zaczną zamrażać płyty i wylewać taflę lodowiska. Cieszyć mogą zmiany, jakie zaszły w korzystaniu z obiektu. OSiR wprowadził 50 proc. zniżkę od ceny biletu wstępu dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny. Bez zmian pozostają godziny wstępu oraz ceny biletów. Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-22. Przerwa techniczna będzie odbywać się w godz. 14-15.

Czytaj też:  Warmińsko-mazurskie. Akcja "Znicz": 81 kolizji, siedmiu pijanych kierowców
reklama

Na pewno mieszkańcy Jarot, Pieczewa i Nagórek czekają na otwarcie lodowiska przy ul. Jeziołowicza. Tam inaugurację lodowego sezonu zaplanowano na 28/29 listopada.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama