fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Co?! Nowa moda w Olsztynie? Nie będzie Ciebie na to stać!

OlsztynCo?! Nowa moda w Olsztynie? Nie będzie Ciebie na to stać!
Legendarne buty zimowe Relaks

Był na nie szał w PRL-u, każdy chciał je mieć – trochę z konieczności, bo nie było wtedy zbyt dużego wyboru, każdy mógł sobie na nie pozwolić. Czy teraz też staną się hitem?

reklama

Kiedyś je można było spotkać na każdym kroku – i to dosłownie. Były skierowane do mas, a dzisiaj staną się elitarne? Legendarne buty zimowe Relaks powracają – po drobnym liftingu – ale chyba z zbyt wygórowaną ceną. Zapłacisz 3 stówy za relikt przeszłości w nowej odsłonie?

Kiedyś człapały w tym dzieci i rodzice, starzy i młodzi, przedstawiciele różnych zawodów, aktyw jedynej słusznej wówczas partii oraz osobnicy o „podejrzanym” profilu światopoglądowym. Nie było grupy ludzi, która z nimi by nie zgrzeszyła, która nie zhańbiła się ich nienoszeniem. Były przekazywane z pokolenia na pokolenie niczym relikwie; niemalże odporne na promieniowanie gamma i tsunami. Były bardziej powszednie niż chleb, ale czy będą ponadczasowe? Cena może być barierą.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji